Skocz do zawartości
luft

Tofik

Rekomendowane odpowiedzi

Troche tutaj jestem z Wami na bieżąco ale o co poszło tym razem z Tofikiem? Co zrobił?

Wiecie, od momentu, gdy kolega z Białegostoku pojawił się na nano-reef zaczęło się niezłe tornado i skrajne emocje

- niejednokrotnie "otwierał mi się nóż w kieszeni" przy jego akcjach, a czar goryczy przelało jak obraził Crisa6

+ no i niedługo potem nadszedł pamiętny Zlot w Milówce 2010, gdzie kolega Tofik na zywo zaskarbił sobie sympatię wielu, nawet zle myślących o nim morszczaków (również mnie).

Od tej pory Tofik przez pryzmat wieku, studenta byl dla mnie taka chodzaca tarcza z napisem "morszczyzna nie tylko dla bogatych" i życzyłem mu jak najlepiej. Serio.

Dlatego chciałbym się dowiedzieć czym ostatecznie Tofik sobie przegrał bym miał czystą głowę od tej sprawy.

Wiem, że odpowiedź będzie: za całokształt, ale co przelało czarę goryczy?

[Jesli topik komus nie odpowiada, moze go zamknąć po napisaniu do mnie na PW]

Pozdrawiam wszystkich morszczaków!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarę goryczy przelał minus dla jednego z morszczaków, a właściwie nazwanie go "palantem".

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344445 seb :

Czarę goryczy przelał minus dla jednego z morszczaków, a właściwie nazwanie go "palantem".

Pozdrawiam

seb

ok. też mi się to nie podobało.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.