Skocz do zawartości
strugas

To samo na aqa-reef

Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wstępu nie znalazłem odpowiedniego tematu pozwoliłem sobie założyć nowy chyba w odpowiednim dziale:waving

http://aqua-reef.pl/topic/3134-odnosnie-wygladu-aquareef/page__gopid__37515#entry37515

A ja jestem i tu i tam i czerpię z obu forów, a utarczki i pyskówki to czytam czasem jako dział śmiechu warte, przypuszczam że większość panów bardzo dobrze się zna prywatnie i w przeszłości jeden drugiemu bardzo pomógł w naszym hobby.

Z racji tego że jestem jednym z tych nieudaczników i oszustów którzy opuścili UKOCHANY KRAJ i wyjechali na zmywak do kapitalistów inaczej postrzegam te wszystkie nie smaczne i żenujące czasami pyskówki i tylko dziękuję najwyższemu że nasz język ojczysty nie jest powszechnie w użytku bo było by mi bardzo i to bardzo wstyd przed moimi kumplami którzy potrafili by przeczytać NASZE fora i potem zadawali by mi pytania <co poeta miał na myśli w danym temacie do powiedzenia> i jak to im wytłumaczyć że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Na miły bóg fora na całym świecie TO SĄ FORA DYSKUSYJNE każdy ma prawo wypowiedzi oby tylko nie obrażał godności innej osoby i nie naruszał jego prywatności.

Z tego co czytam obydwa fora mają coś do zaoferowania i powinny się dogadać , i nie ważne czy w baniaku świecę kagankie czy świecę świeczką wiadomo o co chodzi ,po za wami panowie patrzą na Was ludzie którzy mają gdzieś Wasze interesy. Kiedyś wybiorą trzecią opcję i będzie pewnie dobra i Wy na tym najwięcej stracicie i oba według mnie BARDZO DOBRE FORA odejdą w zapomnienie.

Tyle w temacie już więcej do barku nie zaglądam będzie pewnie ban na obu.

Ps. Ten sam post wstawiam w sąsiednim forum.


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen bracie. Zdecydowanie parę osób musi sobie kilka rzeczy przemyśleć.

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strugas, nie wiedziałem, że moja techniczna ocena/zapytanie odnośnie AR wzbudzi aż taką burzę myśli :clowning

Od siebie powiem: śledząc czynnie tylko NR i nie mając dużego pojęcia o tym drugim świecie mogę powiedzieć, że chyba nie ma zaznaczam w realu jakiś strasznych podziałów, patrząc na ostatni zlot w Milówce, na którym spotkały sie osoby udzielające się tu i tam. Odnośnie ostatnich dni: Wpierw był Smoleńsk, potem Japonia, a na końcu tragedia Tofika. Wszystkie sytuacje mnie w jakims tam stopniu zasmuciły, ale tylko pierwsza i ostatnia swą natarczywością zamęczyły. Mam nadzieję, że ludzie korzystając z ładnej pogody, świąt, urlopu - będą mieli czas odpocząć od komputera i z nowym nastawieniem do świata wrócą tutaj. Bez oskarżeń, bez szukania dziury w całym.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#345170 luft :

Strugas, nie wiedziałem, że moja techniczna ocena/zapytanie odnośnie AR wzbudzi aż taką burzę myśli ......

Nie tylko Twoja techniczna ocena ale wiele innych tematów i wnioski z tego płynące skłoniły mnie do tej dyskusji wystarczy spojrzeć na wiele innych dyskusji albo targowisko albo dysputy na pow. temat merytorycznej dyskusji to tak nie wiele i mimo że jestem nie doświadczonym morszczakiem to bywają dni że nie ma o czym poczytać na forum akwarystycznym o akwarystyce tylko BLEEEEEEEEEEE.

Szkoda że nie pojechałem do Milówki pewnie wypił bym dzisiaj zdrowie Tofika a tak piję tylko Twoje(':blush')

Tofik nie obrażaj się:clowning


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.