Skocz do zawartości
traveler

[S] Lampa T5 8 x 54w - Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chciałem uprzedzić, że owszem transakcja doszła do skutku, ale to, że kolega nie bierze żadnej odpowiedzialności za transportowane życie, nie zwalnia go z potrzeby należytego i starannego zabezpieczenia przesyłki. Nie podejrzewam go o celowe działanie, ale może sytuacja wynika z niewiedzy albo chęci jak najszybszego pozbycia się zwierzaków. Kupiłem od kolegi skałę, żółtka, hepatusa, krewetki czyszczące i debeliusy.

1. Skała zważona z kartonami i wodą :banghead

2. Mała ilość wody w workach w stosunku do wielkości zwierząt :banghead

3. Nie wszystkie zwierzęta były pakowane osobno. :banghead

Efekt

1. Na skale jestem w plecy.

2. Krewetka czyszcząca kaput.

3. Ogólnie zwierzęta przyszły podduszone. Hepatus przyszedł w takim stanie, że byłem przekonany, że się nie wyliże. Szybki płytki oddech, nie miał siły pływać, leżał na boku. Jakimś cudem udało się go odratować.

Odradzam zakupy wysyłkowe! Jeśli już wyłącznie odbiór osobisty.

traveler - Żebyś nie miał do mnie żalu - chciałem załatwić sprawę polubownie, ale olałeś mnie nie odpisując na PW, ale na upa w targowisku miałeś czas.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347921 premiero :

Ja tylko chciałem uprzedzić, że owszem transakcja doszła do skutku, ale to, że kolega nie bierze żadnej odpowiedzialności za transportowane życie, nie zwalnia go z potrzeby należytego i starannego zabezpieczenia przesyłki. Nie podejrzewam go o celowe działanie, ale może sytuacja wynika z niewiedzy albo chęci jak najszybszego pozbycia się zwierzaków. Kupiłem od kolegi skałę, żółtka, hepatusa, krewetki czyszczące i debeliusy.

1. Skała zważona z kartonami i wodą :banghead

2. Mała ilość wody w workach w stosunku do wielkości zwierząt :banghead

3. Nie wszystkie zwierzęta były pakowane osobno. :banghead

Efekt

1. Na skale jestem w plecy.

2. Krewetka czyszcząca kaput.

3. Ogólnie zwierzęta przyszły podduszone. Hepatus przyszedł w takim stanie, że byłem przekonany, że się nie wyliże. Szybki płytki oddech, nie miał siły pływać, leżał na boku. Jakimś cudem udało się go odratować.

Odradzam zakupy wysyłkowe! Jeśli już wyłącznie odbiór osobisty.

traveler - Żebyś nie miał do mnie żalu - chciałem załatwić sprawę polubownie, ale olałeś mnie nie odpisując na PW, ale na upa w targowisku miałeś czas.

Widzę, że trafiłem na wyjątkowego cwaniaka. Po pierwsze dostałeś wyjątkowo promocyjną cenę - skała 19 zł za kg. A teraz mnie bezpodstawnie opluwasz. Te twoje twierdzenia są żenujące. Wszystkie zwierzęta były zapakowane w największych dostępnych workach, z wodą pod korek. Teraz to możesz pisać po prostu bzdury bo jak coś się takiemu "kontrahentowi" nie podoba to może napisać za mało wody, źle zawiązane i że skała waży za mało!!!!(chyba na twojej wadze) ttyle, że nikt nie może tego zweryfikować.

Jak nie podoba się transakcja to proszę o natychmiastowy zwrot skały - w takim stanie w jakim ją wysłałem i zwrócę pieniądze. - Czekam.

Generalnie dostałeś promocją cenę, dopłaciłem do kuriera 55 zł ze swoich pieniędzy a potem spotyka mnie takie chamstwo. Nie polecam sprzedaży temu "kontrahentowi" i podkreślam jak się nie podoba to proszę o zwrot!!!!

I proponuje tobie żebyś nie kupował u innych forumowiczów i potem ich nie opluwał.

Sprzedałem już sporo zwierząt i NIKT nie zgłaszał pretensji co widać w tym wątku. Zawsze trafi się jeden który chce wszystko za darmo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze ze polecam forumowicza zabrałem z bratem towaru na ok 1000 zl i wszystko żyje :clowning


Red Sea Max 250

Odpieniacz: Deltec MC500

Oświetlenie: 6x39w T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347953 rawenum :

a ja napisze ze polecam forumowicza zabrałem z bratem towaru na ok 1000 zl i wszystko żyje :clowning

dziękuje bardzo i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz tego załatwić na PW, to ok jedziemy.

Po pierwsze nikogo nie opluwam, stwierdzam tylko fakty. Napisałem jak było naprawdę. Nic za darmo nie chcę, zostawiłem u Ciebie ponad 1400 zł. Za Twoje rybki i bezkręgowce zapłaciłem SKLEPOWE ceny, bo chciałem Ci pomóc w likwidacji baniaka. A z racji tego że mam już upusty w wielu sklepach z morszczyzną, mogłem je kupić nawet taniej, więc nie bądź śmieszny i nie mów mi o dawaniu za darmo.

Jeśli chodzi o opis, to tak samo mogę powiedzieć, że oszukałeś na wielkości ryb, bo Zebrasoma i hepatus mają ledwo 7 cm i wyglądają jak połowa mojego Naso.

Ceny sam ustalałeś, a promocji nie widzę tu żadnej. Ostatnio na forum poszło 70kg skały za 1000zł co wychodzi 14 zł/kg, ale mniejsza o to.

Mam nauczkę, żeby jednak pozostać przy zakupach w sklepach, bo zawsze znajdzie się taki cwaniak, który najpierw obiecuje gratisy, a później nie dość, że ich nie daje, to jeszcze daje mniej towaru, niż się za niego zapłaciło.

A waga skały - mam dowód w postaci kwitu kuriera, na którym jest wpisana waga każdego boksa - myślisz, że wyjmowali skałę z paczek żeby ją zważyć? A może też mają popsute wagi?

Chciałem tą sprawę załatwić z Tobą i tylko z Tobą, a nie na forum publicznym, bo nie do tego służy, ale totalnie mnie olałeś nie odpisując, więc to świadczy tylko o Twoim poziomie. Gdybyś chciał sprawę rozwiązać, nie roztrząsali byśmy tego na forum.

Więcej nie zamierzam się spierać, możesz pisać, co Ci się żywnie podoba, nie będzie tutaj żadnego więcej komentarza z mojej strony.

Ale jeszcze raz przestrzegam wszystkich przed zakupem wysyłkowym od tego człowieka.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie mogę tego czytać. Krótka riposta:

sprzedałem 2 krewetki debelius za 100 zł!!

cena sklepowa 180 zł. Dowód:

http://sklep.acropora.pl/Bezkregowce-k73-0-3-default.html

Co do skały:

z kwitu przewozowego wynika waga, którą ja podałem!!!! żeby nie płacić 100 zł więcej za przesyłkę. Waga nie była weryfikowana przez kuriera! co wynika z kwitu.

I to nie ja wyciągam to na forum tylko ty. Poza tym wczoraj pisaliśmy na PW o tych wątpliwościach wiec sorry śmieszny jesteś mówiąc, że się nie odzywam. Rano wchodzę na forum i już mam twojego miłego posta. Więc daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na zdjęciu całego zbiornika zauważyłem małżę. Czy jest ona na sprzedaż? Jeśli tak, to w jakiej cenie?

A podałeś cenę tego ukwiała, koło którego pływają czarne błazny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem podziękować za udaną transakcje, choć nie robiłem zakupów na tak zawrotne sumy jak moi poprzednicy ale jestem bardzo zadwowolony z podejścia do sprawy, wszystko zapakowane osobno, nic się nie pogryzło rozgwiazda ma wszystkie nogi a slimak jest z muszlą:clowning a tak na serio to raz jeszcze dziekuję za poświęcony czas i staranne zapakowanie zwierzaków serdecznie pozdrawiam, kolega z forum: Krystian PS wielkie dzieki za gratisy, są wypasione:D


Wymiary zbiornika: 160 cm x 60 cm x 60 cm, zalany listopad 2015, oparty o lampę ledową DIY 84 kedy CREE, 24 białe i 60 niebieskich, dodatkowo 4 x 80W (T5), odpieniacz octopus ( nie pamiętam modelu - 18W) do tego filtr przepływowy (refungium glonowe) 60 kg żywej skały, 2 cyrkulatory JEBAO RW15 i 8, pompa obiegowa Jebao 8000,  dozownik automatyczny JEBAO 4 kanałowy. Obsada ryb: Hepatus, Chelmon Rostratus, Borsuk, Zebrasomma Veliferum, 3x błazenki, mandaryny: marmurkowy i wspaniały, hexatenia, E. bicolor,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pw


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest to rezerwacja na filtr i pompa oraz testy


akwarium 270x40x70 / sump 170x30x50 / MBK 200 DIY Tunze WG DARKA / cyrkulacja 4 x 6000 / obieg New Jet 3000 / grzałka 350 w Atman / 8x T5 DIY + Ledy nocne / 100 kg żywej skałki / 20 kg piasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP. Została m.in świetna lampa (części zestawu w sklepie kosztowałby ponad 2000 zł!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.