Skocz do zawartości
xantir

prawie jak morskie?

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm jeszcze na morskich sie nie znam ale niektore ryby można trzymać przy zasolenu = 1. Czy jak tam sie mowi np czerwonobrzuchy ramirezki. No i Niektore pielęgnice więc......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje:D:D Ja mam kolege któremu by się to pewnie spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam oprocz morskiego mam tanganike ale to to jest jakis zart chyba.....


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie jak ... gucio, całkowicie jak u debila. za lepperyzm powinni wsadzać do wariatkowa


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak to zobaczy?em to na pierwszy rzut oka- JAKIE ACRY!!!!, a potem tak jako? smutno si? zrobi?o, dopiero ostatnio jak zainteresowa?em si? sps'ami trafi?o do mnie ?e te trupy kiedy? by?y ?ywe.... i pi?kne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żenada...to świadczy o braku gustu i masz bart rację...o gustach się nie dyskutuje, ale z bezguścia można się pośmiać.

A Ty Olo się nie rozczulaj bo to my- morscy akwaryści jesteśmy największym bodźcem do sprowadzania korali.Z racji wieku możesz nie wiedzieć, że to głównie MY "detalicznie" przyczyniamy się do ogałacania rafy


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że to co my akwaryśći robimy złego dla rafy to tak jakby codziennie wycinać nożyczkami kilka źdźbeł trawy z boiska piłkarskiego :D

gdzieś czytałem czy słyszałęm że gdzieś w indonezji żywa skała służy jako "popularny materiał budowlany" zaś wysuszone koniki morskie można znaleść na ryneczkach:(


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, a jedna katastrofa tankowca wyniszcza wieksze polacje rafy i zabija wiecej zwierzat niz wszystkie sprowadzonre kiedykolwiek do polski czy nawet europy. mysle ze dla zwierzat na pewno lepsza jest egzystencja w akwa niz jako atrakcja na straganie. A co da tego akwa to o kawalkach korali wkladanych aby podniesc ph i twardosc to slyszalem, ale wklada sie je raczej do filtra. Zreszta wyglada w akwa kitowo, ale co kto lubi..


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.