Skocz do zawartości
Radek Ch

[Pożyczę] Aerograf modelarski

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka prośba - może wśród morszczaków jest i modelarz? Szukam osoby, która mogłaby pożyczyć na dłuższy okres czasu aerograf modelarski podwójnej akcji ze zbiorniczkiem górnym i kompresorek do niego. Po latach leżakowania pudła z modelem wziąłem się za budowę HMS Victory, niestety - na zakup własnego aerografu mnie nie stać :banghead Mogę zaproponować ew. opłatę za wypożyczenie (w granicach rozsądku) no i oczywiście pokrycie kosztów - przesyłek, ewentualnych konserwacji, wymiany igieł bądź dysz czy (odpukać) usunięcia usterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radku, ale cena prostego chińskiego aerografu jest niczym w stosunku do miesięcznych kosztów utrzymania zbiornika :clowning

A tak na poważnie szkoda, że między nami jest 600 km odległości. Mógł bym Ci użyczyć mojego kompresora z aerografem jak byś sobie po niego przyjechał. Popatrz sobie na allegro za aerografami. Kompresor z lodówki tak jak mam ja lub kupić w markecie budowlanym.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie :clowning Niestety - prosty chiński aerograf, poza tym, że jest prosty i tani, nic więcej nie oferuje. Nie szukam czegoś, co pluje farbą :waving tylko czegoś, co pluje nią bardzo precyzyjnie. Przyzwoity aerograf podwójnego działania kosztuje co najmniej 150zł, a do ich zasilania nie nadaje się już kompresor z lodówki... (temat-rzeka - już przerobiłem) To, co buduję, wymaga unikania półśrodków, bo przypadkowe zepsucie powłoki lakierniczej nieodpowiednim sprzętem tylko pogrąży mnie w dodatkowych kosztach :) Aha - koszt utrzymania mojego akwarium miesięcznie to 20zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedz sobie do jakiegos sklepu modelarskiego i moze tam ktos bedzie mial:)nic chinskiego nie kupuj bo to jeden wielki szajs...jak kupic to np paasche 2 funkcyjny grawitacyjny ale taki kosztuje ponad 1000 ale jest wypas,,,zamowilem taki u kumpla ze stanow ale musze na niego czekac az do wakacji:(bo dopiero wtedy wraca do kraju,,i napewno kompresor z agregatu do niego nie podejdzie:clowning w domu mam taki najzwyklejszy ale glupio mi go nawet wysylac bo to totalny badziew ktory jest jeszcze na wymieniane dysze i z dolnym zbiornikiem:)raczej napewno modelarze od ciebie z miasta ci pomoga:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info - zgadzam się z Tobą całkowicie co do chińszczyzny - właśnie dlatego, że mnie nie stać na taki porządny aerograf - szukam "pożyczki". Niestety - w 3city nie znam żadnego modelarza :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#349483 Radek Ch :

Dzięki za info - zgadzam się z Tobą całkowicie co do chińszczyzny - właśnie dlatego, że mnie nie stać na taki porządny aerograf - szukam "pożyczki". Niestety - w 3city nie znam żadnego modelarza :clowning

Radku poszukaj na forach modelarskich, na pewno w Gdańsku i okolicy jacyś modelarze redukcyjni są. Co do Chińczyków to masz dużo racji. Ja redukcji nie robię a do mich modeli wystarcza w zupełności Chińczyk za 70 zł. Kiedyś czytałem, że Iwata jest dobrym tanim produktem. O ile koszt 500zł to tanie, na pewno w stosunku do paasche. Inną kwestią jest umiejętność malowania aerografem i tutaj choć by mieć paasche można zacieki zrobić. Ja uczyłem się na ruskim jakieś 20 lat temu, to była jazda. Szukaj kontaktu tutaj.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.