Skocz do zawartości
piona

prosze porady

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem korola- galaxea,gdzie go najlepiej umiescic w akwa???iii jak go dokarmiać .Chodzi mi o wymagania swiatła i przepływ wody??Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz jednym slowem przerabane uwazaj na tego terroryste to smiertelne zagrozenie dla kazdego korala tak wiec ustaw go jak najbardziej z dala wymagania juz mniej wazne tylko zebys sie nie obudzil a tu polowe juz bialych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ,sprzedawca zrobil mnie raz i tylko raz!!:D A jaki minimalny odstep moge zachować miedzy nim a innymi koralami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest okolo 20 cm od innych . wypuszcza przezroczyste macki (?) okolo 10-15 cm .

Jest przyklejony do szyby ktora wzmacnia akwarium, tej nad akwarium. dlatego jest taki duzy odstep


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona powiedz gdzie kupiłeś i co powiedział sprzedawca?

A do Ciebie Poloherb mam prośbę...zmniejszs tą fotkę, albo sam to zrobię


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poloherb to zdjecie jakos dziwnie mi rozgwiazde przypomina, a nie galaxea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Michała z Botii 2 na giełdzie w łodzi.Chodziło mi o jakies korale na początek no to mi polecił złamany .....Lecz 2-razy mu sie nieuda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak ja sie dalem nabrac na 2ego ocelariusa...


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to łatwy koral w hodowli.agreja występuje też i u innych korali/ i twardych/ ,umieść go tak by był pozbawiony bliskiego sąsiedztwa innych korali- pozostaw trochę wolnej przeszczeni wokoło tego korala , a będzie się pięknie rozwijał, cieszył twoje oko i nikomu nie zagrozi ./co do wymagań to oświetlenie raczej średnie do mocnego i niezbyt mocny nurt wody, pożywienie :krewetka ,kryl.. raz na tydzień ..bardzo ładny koral .


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.