Skocz do zawartości
Swirlej2

baniak kolezki od nas :)

Rekomendowane odpowiedzi

Baniak kolezki od nas mozna obejrzec tutaj

Bilder%20Aqua%204%20059.jpg

Besposrednio galerie zdjec korali SPStutaj (czekac sz sie otworza foty i nic nie robic , zalozyc rece i oglondac :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :

Poprostu super :D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie za chwilę będziemy mieć takie same albo jeszcze lepsze.Przy ich- Niemców,Szwajcarów itp.możliwościach można taki zbiornik zrobić w 2 dni.Tyle czasu potrzeba na "obklejenie" pustych skał koralami pochodzącymi z farm w Indonezji.W galerii SPS-ów z pierwszego postu Zbyszka takich zasczepek dużo.Trochę dobrej techniki i takie akwarium robi się błyskawicznie.Czas to wszystko zweryfikuje.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Adam , snij sobie dalej hehe :D w dwa dni to mozesz wymierzyc czy masz rowna podloge aby na niej postawic akwarium :] a po kilku miesiacahc jak juz je zbudujesz i nastepnych 8- 10 miechow poczekasz az baniak stanie biologicznie na nogi to MOZE Ci sie to uda :D Na szybkiego to albo baniaki pekaja ,albo wszystko w nich zdycha .

Ten kolezka budowal baniak blisko rok czasu i pozwolil mu spokojnie dojrzec po to aby wyglondalo tak jak obecnie widzisz.

Ale owszem mozna zbudowac baiak i w jeden dzien jasne , zalezy jakie kto ma ambicje .

[white]".W galerii SPS-ów z pierwszego postu Zbyszka takich zasczepek dużo.Trochę dobrej techniki i takie akwarium robi się błyskawicznie.Czas to wszystko zweryfikuje. "[black]

Jasne czas zrobi swoje , korale padna i trzeba bedzie i tak poczekac az baniak dojrzeje :D wogole nie wiesz co piszesz i taka to jalowa dyskusja , fajnie ze napisales posta przynajmniej wiem z kim tancze :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku,na tych zdjęciach najwięcej jest korali w rozmiarach takich jakie są właśnie w sprzedaży.Jeżeli akroporze zapewnisz odpowiednie warunki/nie mówię ,że to jest łatwe/to rośnie od 5 do 10 mmm w każdą stronę i po roku możesz mieć duży krzak i tych krzaków wiele się nie zmieści.Pokaż mi takie fotki a nie nowe nasadzenia.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam :D opisz mi prosze jak chcesz zrobic morski baniak z pieknymi acroporami w dwa dni ? daje Ci worek kasy zrob w dwa dni i to tak zeby wszystko ladnie zylo i nic nie padlo :] W DWA DNI , nawet w dwa miesiace ..zrob :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisz po kolei co bedzies robil ...jak to bedziesz robil ....pisz poslucham ...

Chyba ze wstawisz kilku letni dobrze funkcjonujacy baniak do wiekszego szkla :D to wtedy tak zrobisz nawet i w godzine jak dasz rade go udzwignac i wstawic :D bedzeis to wtedy baniak w baniaku zbudowany w dwa dni hehe

Z miekimi koralami mozesz zrobic w dwa dni , jak dasz 60 % wody z dojrzalego baniaka ale nie z SPS -ami zapomnij .

Zreszta zauwasz ze tacy akwarysci buduja szafki i caly sprzet od podstaw samemu i to nei trwa dwa dni :D co chcesz zbudowac przez dwa dni ? buta ? :D

Pokaz mi co zbudowales przez ten swoj czas , bo mnie sie od tej budowy to czasami zygac juz chce :] i staram sie nawet nie wspominac tego co zbudowalem przed laty ...LATY a nie w dwa dni ....heh dwa dni ..... " ocipial " ?:D

W dwa dni nawet tego wszystkiego nie zbuzysz bo trzeba posprzatac i powynosic :D hehe

Zbulwersowalem sie nom , dwa dni :D dowcipnis :D

To dla mnie jeden dzien tak jak 5 minut a ten mi tutaj baniaki w dwa dni buduje nom :D hehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olus ja nie wiem wogole po co ty sie odzywasz skoro cie nikt nie wywoluje do tablicy , a z Adamem to rozmawiam calkiem normalnie , zalosny to moze ty jestes szczeniaku i nie podsakuj , idz z Adamem budujcie razem bania kw dwa dni , powodzenia :D

Wyobrazam sobie wasze acropory w baniaku dwudniowym hihihi:D

Ps ; i taka mala uwaga , nie Zbysiaj mi synku , nie Zbysiaj bo mnie to wcale nie wysczupla :D ani w kalcie ani w jadrach :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek z Adamem stawiaja baniak w dwa dni z acroporami :D buahahahha

Podajcie sobie rece chlopaki :D

Zreszta nie wiem po co ja z takimi dyskutuje wogole :/, ide cos dlubac dalej


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj gnojku , nikt Cie jak do tej pory nie obrazil ani zwyzywal od jakis tam ..., uwazaj tylko ci tyle powiem uwazaj szczeniaku dobrze ci radze uwazaj.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie to samo Ci napisalem na gadu co wyzej , wiec uwazaj co piszesz .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie powinienes wogole zabierac glosu nie na temat , chcialem posluchac Adama jak zrobi banaik w dwa dni :D

Ty mu w tym pomagasz to mozesz tez opisac :D hyhy

wiesz , czasami , ty tez przypominasz zebrasome :/ jak sie ja w pusci do nowego baniaka pelnego innych pokolcow :/ taka zebrasoma plywa wtedy nastroszona i nie moze sobie miejsca znalesc w baniaku, i chyba przeszkadza tylko poprostu , biedna po jakims czasie plywa od szyby do szyby w ta i spowrotem , trad jej morde obsypie bialymi kropkami i siedzi pozniej w koncie nad zdechnieciem jak ten trol


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olus ty sie juz zauwazylem drugi raz do mnei rzucasz , czas by sobie wyjasnic mysle w koncu nie uwazasz ? co ci powiedz na duszy lezy chlopaku hmmm?

Pisales do mnie na gadu przez kilka miesiecy , wypytywales mnie o rozne rzczy zwiazane z akwarystyka , otrzymywales odpowiedzi ...itd

Co ci szurnelo dolba pytam ?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku, matematyka jest matematyką.Ty widzisz akwarium z koralowcami,które ktoś hodował przez wiele lat a ja widzę akwarium z podoklejanymi zaszczepkami.Kiedyś takie akwarium by mi zaimponowało,ale dziś nie.Takie same korale widzę do kupienia w necie lub w sklepie realnym.Jakiś czas przeżyją nawet w bylejakim akwarium.Natomiast jeżeli korale mają odpowiednie warunki to po roku nie mogą wyglądać jak zaszczepki! Ja to widzę już teraz -Ty zobaczysz za jakiś czas.Przesyłam zdjęcie prawie nocne akwarium

z mojej pracy.Najpierw były tam same miękkie stopniowo dołączam twarde. Domowe akwarium kiedyś też pokażę.

Dobranoc i nie irytuj się.tret.jpg


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze , 80 % korali miekkich :/ akwarium ktoro mozna zrobic w dwa dni dokladnie .

I mysle ze nie masz czego zazdroscic , za pare lat tez pewnie bedzies zmia ltaki baniak , jak kolezka u nas :D

pozdr...

Ps; Zmniejsz fotke prosze , bo rozjechalo strasznie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam , irytujesz to sie chyba Ty nie potrzebnie :D

Swoj baniak chcsez rownac z baniakeim Rogera ? :/ heh

Bilder%20Aqua%202%20018.jpg

Bilder%20Aqua%202%20019.jpg

co ci sie tutaj podoklejalo ?heh

O takich szczepkach to mozesz sobie tylko pomazyc hehe , ja juz mam u niego zaklepane i u innych :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olek jak bedzies zmnie obratal , to nie bede odpisywal na twoje posty i dostanies zignora na amen bez odwolania :/


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę a jednak zadziałało i już jest spokojniej.

Miękkie czy twarde ma być przyjemne dla oka.Czasami jeden koral będzie ładniej wyglądał od tej męczącej wzrok nienaturalnej pstrokacizny.Na rafie najbardziej podobala mi się różowa pocillopora ze stadkiem dascyllus aruanus/rybka czarna w białe paski albo odwrotnie/ i to wszystko na białym piasku.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olus ja w tej chwili nie mam zadnego heh bo stawiam a na twoje posty poprostu leje z gory :] a zobazcyc zobazcyzs w swoim czasie , czego u ciebie nie zobacze na bank pewnie nigdy heh

Bez znaczenia to co wypisujesz , zdziwko cie walnie w swoim czasie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam w zaleznosci kto co lubi , mnie sie podobaja korale twarde SPS , chociaz mieszane akwarium tez jest ladne.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szybko wymieniacie ciosy.Nienadążam.To o pstrokaciżnie jest nadal aktualne


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.