Skocz do zawartości
Swirlej2

baniak kolezki od nas :)

Rekomendowane odpowiedzi

olus przypominasz liscia szastanego na wietrze , zwyczajnego smarkacza , narwanca chcacego dostac cukierka ´, tupiacego z nerwow przed sklepikiem .

Naucz sie cierpliwosci ,a poznije jak bedzies zgrzeczny to moze dostaniesz , pokaze Ci moj baniak jak na to zasluzysz .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz siebie porownac z Adamem , ja mam troche wieksze Ambicje od was obu :]

pozdrawiam i dobranoc tym razem .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest smieszne co ty wypisujesz , i to sa tylko twoje puste slowa , ktorych ja nigdy nie wypowiedzialem :]

AAHHAAAA to jednak o tego grzeska wo okey , wszystko jasne , o grzesia tak pijesz , oczywiscie ten czlowiek popelnil blad , duzy blad i mu przez to korale padly :]

A ty idz sobie synku pobiegaj po klecie , baranka strzel moze Ci przejda zlosci .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kto to mowi :D buahahha olus daruj sobie dzieciaku idz spac .

Synku z gubikiem w kuli idz spac bo mnie rozbawiasz do lez hyhy :D

Ja dla akwyrystyki nic nie znacze :D akwarystyka jest dla mnie wszystkim , to ona dla mnie znaczy , ale ty tego nie zrozumiesz nigdy :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olek mnie twoje szczeniackie zdanie nie interesuje wogole :] i skacz sie zalic , kogo to wogole obchodzi ?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wtracam, ale mysle, ze jak sie ma kase to sie wszystko postawi. Najwiekszy kunszt jest jak sie tej kasy nie ma, a zrobi sie ladne akwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no cos Ty , najwiekszy kunszt jak sie to zrobi w dwa dni :D :D i do tego jak sie nie zawali to juz calkiem kunszt :D hehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam masz bardzo ladne akwa. A co do tych dwoch dni to na pewno przenosnia i dlaczego te chromiski sa wieksze od tych korali? Mozna by pomyslec, ze zostaly zakupione dosc niedawno. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalion sedno sprawy. masz kase to Ci rafe w domu zainstalują w dzień.


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodzi... Tak samo problemy z przegrzaniem itd. Mam kase to kupuje chlodziarke i po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie mi przepis prpsze na piekna rafke z SPS-ami w tydzien to sobie postawie , a najlepije w dwa dni :]

pie....o chopinie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh juz nic nie pisze bo normalnej dyskusji nie moze byc. Sprobuj zalozyc akwa za 1000 zl albo za 10000zl... Na razie nie dyskutuje, mozemy wrocic do tego jak bede mial baniak morski, bo widze, ze prawie cale zycie akwarystyki slodkowodnej nie wystarcza, aby rozmawiaz z praktykujacymi "na sucho" Pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

tak i baniak dojrzeje za kase , puknijcie sie w glowe :] dobranoc

sa zestawy za kupe kasy, wiec jakos to chodzic musi. Na pewno maja juz wode, filtry itd przygotowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie stawiac swoje baniaki w dwie godziny nawet , nie dziwi mnie to nic , jak one pozniej wyglondaja .

Ja stawiam swoj baniak w tyle czasu ile mi to zajmie , robie go sam , nikt mi w tym nie pomaga bo nawet sobie tego nie zycze , wszystko robie sam , solidnie zeby moc spokojnie spac , nie interesuja mnie kupcze szafki itd , moja zamierzam przede wszystkim wyciszyc .

To czy wam sie podoba czy nie , ze to tak dlugo trwa jest dla mnie raczej bez znaczenia , tak samo jak chamstwo olka ktoro swiadzcy tylko o nim i o tym jak go rodzice wychowali ..ale to ina sprawa .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Adama, majac odpowiednie srodki mozna w kilka dni postawic taki zbiornik. Majac do dyspozycji swoje dojzale i stabilne akwarium, mogl bym jutro pojechac do hurtowni kupic 30-40 SPS'ow duzych na 15-20 cm (koszt okolo 45 € za sztuke)i zrobic zdjecie na pokaz.

Pokazowe akwaria stawie sie na roznych wystawach i targach w ciagu 2-3 dni, i wychodzi np. cos takiego:

tank10.jpg


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh chyba nie chcesz mi powiedzeic ze postawisz baniak od zera zalejesz woda , dasz skaly i wlozysz SPS korale :/

Ja stawiam baniak od podstaw , nie moge nalac wody , dac skaly i wlozyc na drugi dzien korale , jakas nowa metoda slucham ? :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek nie na temat napisales ... "majac do dyspozycji dojrzaly baniak " masz ? ja nie mam , a wody mi sie juz nie chce wozic , robie od poczatku , wiec to musi potrwac , chcac nie chcac heh

Zreszta majac wode z dojrzalego baniaka tez bym odrazu nie wlozyl koralowcow :/ no ale to kazdy robi jak uwaza , na tyle ile o tym wie itd...

Mysle ze nie ma o czym dyskutowac .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pokazowe akwaria stawie sie na roznych wystawach i targach w ciagu 2-3 dni, i wychodzi np. cos takiego:"

wlasnie , pokazowe heh , ja nie robie pokazopwego , ja robie dla siebie ktoro pozniej ja bede

oglondal i ja bede lub nie bede mial z nim problemow .

To chyba tyle , a kazdy zrobijak zechce .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal widze ze nie zrozumiales aluzji Adama.

O ile pamietam od poczatku to wcale nie atakowal on Twojego zbiornika ani Twoich poczynan. Wstawiles zdjecie innego akwarysty i zachwycales sie jego akwarium. Adam napisal ze majac srodki i dostep mozna takie akwarium zmontowac w pare dni, i mial racje. Majac do dyspozycji dojzale akwarium z sama skala, kupujesz koralowce wstawiasz do akwa i robisz zdjecie. Na zaprezentowanym przez Ciebie zdjeciu tak wlasnie to wyglada, koralowce zostaly nie tak dawno zakupione i na pewno nie urosly w tym zbiorniku. Nie masz co sie denerwowac, nikt Cie przeciez nie atakuje, a roznica pomiedz Polska a Szwajcaria czy Niemcami jest wciaz jeszcze znaczna. Nie ma takiego latwego dostepu i tylu dobrze zaopatrzonych sklepow.


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj napewno nie Leszek :/ w Niemczech tak zgadzam sie , ale nie w Swiss , tutaj jest sporo prywatnych chodowcow korali , ale nie sklepow .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam Rybowski :

Spokojnie za chwilę będziemy mieć takie same albo jeszcze lepsze.Przy ich- Niemców,Szwajcarów itp.możliwościach można taki zbiornik zrobić w 2 dni.Tyle czasu potrzeba na "obklejenie" pustych skał koralami pochodzącymi z farm w Indonezji.W galerii SPS-ów z pierwszego postu Zbyszka takich zasczepek dużo.Trochę dobrej techniki i takie akwarium robi się błyskawicznie.Czas to wszystko zweryfikuje.

Adam napisal tak jakby byl w jakis sposob zazdrosny , chcial pokazac ze jest w stanie zrobic taki baniak w 5 minut , ze to dla niego pipa , nawet zrobi lepszy , tak to mozna bylo zrozumiec .

wiec mu odpisalem i cyhba slucznie :]

tak Adam , snij sobie dalej hehe w dwa dni to mozesz wymierzyc czy masz rowna podloge aby na niej postawic akwarium :] a po kilku miesiacahc jak juz je zbudujesz i nastepnych 8- 10 miechow poczekasz az baniak stanie biologicznie na nogi to MOZE Ci sie to uda Na szybkiego to albo baniaki pekaja ,albo wszystko w nich zdycha .

Ten kolezka budowal baniak blisko rok czasu i pozwolil mu spokojnie dojrzec po to aby wyglondalo tak jak obecnie widzisz.

Ale owszem mozna zbudowac baiak i w jeden dzien jasne , zalezy jakie kto ma ambicje .

".W galerii SPS-ów z pierwszego postu Zbyszka takich zasczepek dużo.Trochę dobrej techniki i takie akwarium robi się błyskawicznie.Czas to wszystko zweryfikuje. "

Jasne czas zrobi swoje , korale padna i trzeba bedzie i tak poczekac az baniak dojrzeje wogole nie wiesz co piszesz i taka to jalowa dyskusja , fajnie ze napisales posta przynajmniej wiem z kim tancze ."

Chwile pozniej fotka baniaka heh , poswiadzcyl tylko to co podejrzewalem , z zazdrosci to pisal .

a olus szczeniak sie wtracil wogole nie wime po co , bo nikt do nikogo sie wogole nie rzucal :]

A to ze Adam pozazdroscil akwarium , bo jego sie nawet nie umywa do tego , to inna sprawa.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.