Skocz do zawartości
Swirlej2

baniak kolezki od nas :)

Rekomendowane odpowiedzi

".W galerii SPS-ów z pierwszego postu Zbyszka takich zasczepek dużo.Trochę dobrej techniki i takie akwarium robi się błyskawicznie.Czas to wszystko zweryfikuje"

Co chcesz budowac blyskawicznie czlowieku ? zwykla zazdrosc przez Ciebie przemawia , akoledzy probuja Cie bronic ale to Ciebie akurat w niczym nie tlumaczy .

Odkrecanie kota ogonem ze mozna , ze majac do dyspozycji dojrzaly baniak ....widze co pisales ...heh

Zwyczajna ludzka zazdroc nic wiecej , ale to normalka na tym forum :D hyhy ale to i dobrze bo niedlugo was dopiero sieknie zazdrosc :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co ukrywac w Polsce jest malo takich akwari jak przykladowo w Swiss

wezmy chociazby to akwarium , pokazcie mi takie ladne w Polsce ...

Oktober1_04jpg.jpg

Oktober2_04jpg.jpg

Nikt takich baniakow nie buduje w dwa dni, nawet przenosnia jest tutaj wogole nie na miejscu :/

Zwykla zazdrosc , nienawisc , ludzka podlosc .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jak zrobil by lepszy, z ego doswiadczenie i mozliwosciami jest to wykonalne.

Olus sie zdenerwowal bo dla niego tacy akwarysci jak Adam czy Waldek to autorytety, a Ty w swoich postach zaczales sie z nich podsmiewac i watpic w ich mozliwosci.


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywczy temperament Olka , zrobil tylko bardzo szybko z niego głupca nic po zatym :]

Adam pokazal mi swoje mozliwosci , widzialem zbiornik , dziekuje :]

Ty leszku probujesz odwrocic kota ogonem , ale nie ze mna takie sztuczki :]

pamietaj ze chytre plyny nie przynosza efektow :]

w Adama poscie uderzylo zazdroscia niczym innym

Niech zrobi baniak prosze bardzo w dwa dni , naleje wody , da skaly i wlozy korale .

O pobieraniu wody z dojrzalego baniaka nic nie wspominal :]

I powtarzam odwracanie kota ogonem nie tlumaczy jego postu .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coment :/

obklejenie pustych skal :] o zywej skale nie wspominal , albo sie wyraza po ludzku , albo niech idzie z takimi postami do Olka .

Pustych :D skal ....pustych :D no pustych tak ...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L. Boleslawski :

Nadal widze ze nie zrozumiales aluzji Adama.

O ile pamietam od poczatku to wcale nie atakowal on Twojego zbiornika ani Twoich poczynan. Wstawiles zdjecie innego akwarysty i zachwycales sie jego akwarium. Adam napisal ze majac srodki i dostep mozna takie akwarium zmontowac w pare dni, i mial racje. Majac do dyspozycji dojzale akwarium z sama skala, kupujesz koralowce wstawiasz do akwa i robisz zdjecie. Na zaprezentowanym przez Ciebie zdjeciu tak wlasnie to wyglada, koralowce zostaly nie tak dawno zakupione i na pewno nie urosly w tym zbiorniku. Nie masz co sie denerwowac, nikt Cie przeciez nie atakuje, a roznica pomiedz Polska a Szwajcaria czy Niemcami jest wciaz jeszcze znaczna. Nie ma takiego latwego dostepu i tylu dobrze zaopatrzonych sklepow.

Ani ja do jego baniaka nic nie mialem bo go zreszta nie widzialem dopiero jak sie pochwalil:D ani on do mojego baniaka nic nie mial , tam chodzilo o zwykla zazdrosc .

Tak , pozazdroscil poprostu baniakow , a jak tylko napisalem tego posta i podalem linki to za pol godziny byly linki baniakow w niemczech i nie wiem cyz to nie Adam podawal hehe , zaraz to sprawdze :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie Adam , ale kolezanka xantir hehe i wszystko jasne :D szkoda mi na was czasu mojego cennego , ide spac a tak przy okazji jak skoncze moj baniak to was gul zadusi tak na amen :D juz ja sie oto postaram :D

Nawet sie ciesze ze tutaj tacy ludzie , hehehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie chamskie docinki obrazajace moja osobe zostaly usuniete , a temat zostal zamkniety , i mozna byc juz pewnym ze na tym forum niczego wiecej juz nie pokaze :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.