Skocz do zawartości
MiQ

zagadka

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś jest mi w stanie na podstawie zdjęć powiedzieć co może robić kuku mojemu koralowi ?

1766-p5150103.jpg

korala mam już z miesiąc już drugi czy trzeci raz dzieje się z nim coś takiego - wcześniej te białe miejsca były mniejsze - poprzednie 2 razy wszystko wróciło do normy. czy to możliwe że coś go podjada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga go podjadac male rozgwiazdy jesli je masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małych rozgwiazd nie ma, bardziej myślałem czy kraby dzikusy lub Percnon gibbesi czy Lysmata wurdemanni ?

Kubaaas: cyrkulacja była za duża czy za mała ? raczej bezpośrednio na korala nie dmucha i druga sprawa że teraz się tak zrobiło, do jutra/pojutrza to zarośnie (mam nadzieję) i znowu się zrobi za dwa tygodnie :/

i druga sprawa że poza tymi białymi śladami to koral chyba wygląda na zdrowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#352323 MiQ :

małych rozgwiazd nie ma, bardziej myślałem czy kraby dzikusy lub Percnon gibbesi czy Lysmata wurdemanni ?

Kubaaas: cyrkulacja była za duża czy za mała ? raczej bezpośrednio na korala nie dmucha i druga sprawa że teraz się tak zrobiło, do jutra/pojutrza to zarośnie (mam nadzieję) i znowu się zrobi za dwa tygodnie :/

i druga sprawa że poza tymi białymi śladami to koral chyba wygląda na zdrowego ?

U mnie cyrkulacja byla za mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na wundermani ze ci podjadaja u mnie wyskubaly 3 duze korale w bialy dzien i juz nie mialem cierpliwosci do tych krewetek dostaly natychmiastowy wylot do sumpa


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.