Skocz do zawartości
GRAFNET

[S] Lampa SilverSun 3x250 HQI +2xT5 aktynika + diody - Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z tym że przeszedłem na oświetlenie ledowe mam do sprzedania lampę niemieckiej firmy Silver Sun. 3 zarniki HQI 250 Watt, 2 świetlówki aktyniczne. 4 halogenki z diodami na noc (niestety jeden nie świeci - trzeba sobie wymienic)

Długość 180 cm Lampa używana w stanie jak na zdjęciu - tu jest link do aukcji gdzie są fotki

http://allegro.pl/show_item.php?item=1617877345

Od wewnątrz mocowania szkieł odeszła farna można sobie odmalować (w normalnym użytku nie widać tego, ale nie będę tego malował żeby nie było ze odpicowana na sprzedaż, nowy właściciel sam zrobi co uzna za stosowne.) Lampa posiada 2 zawieszki z regulowaną wysokością. oraz 2 wsuwane osłonki aby świadło nie oślepiało i wpdało do akwarium a nie do pokoju. Lampę można obejrzeć przed zakupem lub odebrać osobiście w miejscowości Zakrzów 10 km od Krakowa

UWAGA- WYSYŁKA KURIEREM SIÓDEMKĄ NA MÓJ KOSZT !!!!

Cena 1450 zł

Lampa świeciła u mnie około roku po 12 godzin dziennie.

Pozdrawiam.

Grzesiek

moj numer 512-39-67-67


840l 240x70x50 3xLED 240W, PrizmDeLuxe 1400+ReefOctopus,STA1,DoserOne,UV+O3 Hailea-100,3xJVP,Salinity&Ph monitor 2771, LR ze 100 kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien sobie w tytule bo masz 2x250 zamiast 3x250:)jak mozesz to napisz w jakiej odleglosci od krawedzi i w jakiej odleglosci sa zarniki od siebie ok dzieki pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł zmieniony - dzieki

odległość pomiędzy krawedziami szybek mędzy sobą to 30 cm - odległość pomiędzy środkami żarników to 57cm odległość szybek od krawędzi lampy to 20 cm


840l 240x70x50 3xLED 240W, PrizmDeLuxe 1400+ReefOctopus,STA1,DoserOne,UV+O3 Hailea-100,3xJVP,Salinity&Ph monitor 2771, LR ze 100 kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to sobie to rozrysuje i przemierze,baniak mam na 120cm ale dokladam drugi 50cm obok pod jeden obieg i zobacze czy bedzie pasowala,dzieki za info.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.