Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012

17 minut temu, ZiomEkk_ napisał:

Odświeżę trochę temat. Kupiłem w piątek Gobiodona Okinawae i mam kilka pytań co do niego - zauważyłem że najwięcej pływa gdy wyłaczę prawie całkowicie cyrkulację, gdy mam właczoną to siedzi w większości w skale, Capnelli i raz widziałem go na Rhodactisie. Druga sprawa - jedzenie... Próbowałem z mrożonym solowcem, krewetkami koktajlowymi (oczywiście malutkie kawałki) jednak nie wykazuje zbytniego zainteresowania, pokarm przepływa obok niego a on niewzruszony nawet się do niego nie zbliża. Czy udało się Wam przekonać Gobiodonka do jedzenia? 

mam tego hobiodonak w kostce i na początku też mało pływał. Daj mu czas się przyzwyczaić. U mnie ma swoje ulubione miejsce na sarko i xenii.  Tam najczęściej przesiaduje. Solowca wcina jak szalony,  tylko ja zeskrobuje kostkę mrożonki.Podawaj ikre jest  drobna i ryby bardzo ją lubią.  Platki czy inny suchy pokarm zetrzyj w palcach.  Okinawe na pewno coś sobie złapie 

natan2012

natan2012

11 minut temu, ZiomEkk_ napisał:

Odświeżę trochę temat. Kupiłem w piątek Gobiodona Okinawae i mam kilka pytań co do niego - zauważyłem że najwięcej pływa gdy wyłaczę prawie całkowicie cyrkulację, gdy mam właczoną to siedzi w większości w skale, Capnelli i raz widziałem go na Rhodactisie. Druga sprawa - jedzenie... Próbowałem z mrożonym solowcem, krewetkami koktajlowymi (oczywiście malutkie kawałki) jednak nie wykazuje zbytniego zainteresowania, pokarm przepływa obok niego a on niewzruszony nawet się do niego nie zbliża. Czy udało się Wam przekonać Gobiodonka do jedzenia? 

mam tego hobiodonak w kostce i na początku też mało pływał. Daj mu czas się przyzwyczaić. U mnie ma swoje ulubione miejsce na sarko i xenii.  Tam najczęściej przesiaduje. Solowca wcina jak szalony,  tylko ja zeskrobuje kostkę mrożonki.Podawaj ikrw kest drobna i ryby bardzo ją lubią.  Platki czy inny suchy pokarm zetrzyj w palcach.  Okinawe na pewno coś sobie złapie 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.