Skocz do zawartości
GSJ

[K] Catalaphyllia jardinei PRUSZKÓW i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jak w temacie, szczepkę w przystępnej cenie. opis i fotki mile widziane.

tel. 602606347


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalaphyllii się raczej nie szczepkuje także ze szczepką możesz mieć problem...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to ma szkielet wapienny podobny do Euphyllii, tylko ciasny prawie zlepiony. Teraz to już sam nie wiem. W każdym razie czekam propozycji.


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale moja ma szkielet jakby po Tridacnie gigas i z niej wyrasta nie wiem czy tak jest u innych ale raczej nie widzę możliwości jej fragmentacji, moja kupiona niedawno w Zabrzu, mieli jeszcze kilka egzemplarzy.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.