Skocz do zawartości
Anczee

Osmoza Warszawa Tarchomin(i okolice),Bielny

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki mam pytanie czy mógłby mi ktoś udostępniać wodę ze swojego zbiornika , raz w miesiącu około 10 litrów?Oczywiście zapłace lub kupie piwko :) .Zamknięto mi sklep i nie mam gdzie teraz jeżdzić po wodę :lol: POMOCY! :)

Wode zmieniam raz na dwa tygodnie około 3l , więc w miesiącu z dolewkami wychodzi około 10L, żeby nie męczyc będę podjeżdzała raz w miesiącu z baniakmi dwoma ;) Może okolice jabłonnej ? Trch ? a może Bielany?


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

u mnie zawsze dostaniesz wodę na podmiany :lol:

co piątek po południu 25 litrów, mniejszą ilość w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam wiadomość na pw ale chyba nie dotarła :) W każdym razie zapytałam gdzie mam podjechać i w jakich okolicach mieszkasz :lol:


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do DArka to nakońcu świata jest za paliwo zapłącisz tyle że mógłbyś tą wodę z NASA ciągnąć :lol:

JA co jakieś 2 tygodnie koło 80 litrów podmieniam a masz do mnei po sąsiedzku... na płochocińskiej...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Do DArka to nakońcu świata jest za paliwo zapłącisz tyle że mógłbyś tą wodę z NASA ciągnąć :lol:

JA co jakieś 2 tygodnie koło 80 litrów podmieniam a masz do mnei po sąsiedzku... na płochocińskiej...

Jacek, a czym Ta biedna dziewczyna Ci podpadła, że chcesz ją uszczęśliwić wodą z Twojego "akwarium"

odbierając całkowicie nadzieję na zobaczenie AKWARIUM MORSKIEGO :)

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi na pw wysłac jakos kontakt to podjadę bo na poniedziałek nie mam wody :(


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A możesz mi na pw wysłac jakos kontakt to podjadę bo na poniedziałek nie mam wody :(

kontakt do mnie masz TU

a do Jacka TU

wybór należy do Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.