Skocz do zawartości
ultra

Stateczniki T5, T8 i oprawki - extra cena!

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz fajne ceny ale cos podejrzane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim dotychczasowym klientom się podobają owe stateczniki. Jak widzę, niektórzy są nawet tutaj zarejestrowani :D

Przy okazji - pozdrawiam ich i życzę bujnego wzrostu hodowanych żyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jednym z tych klientów :)

człowiek uczciwy i towar ma pierszej klasy a i cena bardzo ciekawa :D:yes:yes


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta krewetka to do morskiego ?? chyba nie, co ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja 3 dni temu kupilem statecznik T5 80 W od ultra i wszystko dziala.Jesli chodzi o zamowienie to expresowa przesylka i bardzo dobry kontakt.

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze symbole na tych statecznikach jakies inne niz w ofercie pozostalych dostawcow (tzn. porownywalem z aqva-light)

Z tym ze to tylko takie spostrzezenie - nie znam sie na statecznikach.

No i cena duzo nizsza - czyzby inni mieli az taka duza marze?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 2x80W nie ma???


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2x54w od ultra zapłaciłem 65zł

facet jaknajbardziej ok. dostałem wadliwy a na drugi dzień wysłał mi bez pytania drugi, za darmo.

jednak dowiedziałem sie ze sklepu akwa ze stateczniki vossloh schwabe sa kiepskie i maja małą żywotność. ponoc lepsze sa osram ale zato sa drogie.zobaczymy narazie działa bez zarzutu.

z pewnością jest to alternatywa przy braku pieniedzy.


260l biostarek, t5 3x54w, 40kg LR,40kg zwiru koralowego, cyrkulacja 4000l/h, instant ocean2 błazenki, xenia, sinularia, grzybowience, rurówki, clavularia,krewetka red f..rozgwiazda mnostwo makroglonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
symbole na tych statecznikach jakies inne niz w ofercie pozostalych dostawcow

Takie stateczniki kupuję od mojego dostawcy. Symbole można sprawdzić na stronach Vossloh Schwabe (firma ma szeroką ofertę modeli).

cena duzo nizsza - czyzby inni mieli az taka duza marze?

Przy bandyckiej marży osobiście nie dałem rady nic sprzedać.

a 2x80W nie ma???

Są w katalogu i cenniku, lecz nie ma jeszcze w produkcji. Przedstawiciel nie potrafi określić jednoznacznego terminu rozpoczęcia produkcji i narazie dostarcza mi firmowane marką VS. Cena będzie na poziomie 2x54W.

dostałem wadliwy a na drugi dzień wysłał mi bez pytania drugi

Stateczników nie jestem w stanie testować. W przypadku wady lub późniejszej usterki - towar wymieniam na nowy.

Przepraszam Andrzeja i Kamilę za kłopot związany z tym incydentem.

tateczniki vossloh schwabe sa kiepskie i maja małą żywotność. ponoc lepsze sa osram

Wszystkie stateczniki (VS, Osram, Philips, BAG...) produkowane są w fabryce TCI we Włoszech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co jeszcze bęzie mi potrzebne?oprawki masz?i dzło by się to złożyć jakoś?


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra widzę, że nadal nie ma tych 2x24w - jest nadzieja na jakiś bliski termin ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2x24W będą dopiero w październiku. Wtedy może pojawią się też inne ciekawe stateczniki (4x24, 2x80W).

Według pracowników fabryki - pod VS 2x39W można podłączyć bez problemu dwie świetlówki 24W. Nie będę jednak przekonywał, że to słuszne rozwiązanie i mogę jedynie zalecać cierpliwość lub zakupy u konkurencji.

Na stateczniki 2x39 i 2x54W w rozsądnych cenach trzeba było też poczekać... ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka faktycznie ekspresowa...nie sprawdziłem jeszcze czy dziala ale juz niedlugo to uczynie...aha no i sprawdze czy pod 2x39 da sie podłączyć 2x24W

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przy takim stateczniku mozna odpalac swietlowy osobno?? Czy mozna podlaczyc 3 albo 2 do takiego??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy zakupic tani statecznik Briluxa 2x36 W pod T8 i chodza na nim bez problemu swietlowki 2x24 W T5. Ja stosuje juz takie rozwiazanie od roku i nie mam z nim problemow. Jak ktos chce dokladne spostrzezenia dotyczace tego rozwiazania moge podac dokladny adres watku do forum gdzie toczyla sie na ten temat dyskusja.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja żałuję że mam T8...............o kurcze, bym se belkę skombinował z tego 2x36w do 2x24 T5..... i bym 2x15w actinic dał...............palant ze mnie.........


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Piotr 1: napisz cos wiecej o tym rozwiazaniu. jak to wplywa na dzialanie i zywotnosc swietlowek?? I podaj prosze adresss tego postu.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie Panowie link http://www.akwarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=10578&postdays=0&postorder=asc&start=0 z dokladnymi informacjami pradow i dzialania tego rozwiazania od strony technicznej. Ja uzywam 2 statecznikow oryginalnego do T5 VS i wlasnie tego Briluxa do T8 ze swietlowkami T5 i nie zauwazylem zeby swietlowki w porownaniu do VS swiecily slabiej czy sie przegrzewaly. Po roku pracy chodza narazie idealnie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena tych statecznikow 4x24W??

Cena będzie zbliżona do podwójnych T5.

czy przy takim stateczniku mozna odpalac swietlowy osobno?? Czy mozna podlaczyc 3 albo 2 do takiego??

Osobno nie można włączać (ryby i tak się nie nabiorą na taki poranek). Byćmoże można będzie podłączyć 3 szt. do niego - jak będą, to się wyjaśni.

wystarczy zakupic tani statecznik Briluxa 2x36 W pod T8

W razie potrzeby mam lepsze, mniejsze i lżejsze stateczniki T8 2x30-38W, ale są deko droższe - 45 zł za szt.

Paramerty elektryczne (z katalogu):

24W T5 - 75V 300mA

36W T8 - 103V 0.44A

Różnica nie jest powalająca (na oko), ale na elektronice się nie znam.

Z doświadczenia wynika, że wszystkie układy oświetleniowe mają dość sporą tolerancję, a różnica w niektórych statecznikach może być tylko w nadruku na obudowie i cenie (czy warto przepłacać 10-20 zł za kilka zwojów w transformatorze wewnątrz statecznika?).

Pozdrawiam

Ultra Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.