Skocz do zawartości
brzydzi

[S] lampa 2x250 HQI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie sprzedam lampę Aqua Medic Aquasunlight Future 2x250 W plus 2x30 W T8 i nocne. Lampa dodatkowo - oprócz tego co na zdjęciu- posiada koronę w kolorze czarnym. Do lampy dorzucam dwie świetlówki Philips TLD03 używane 2 tygodnie. W zestawie są świetlówki roczne , 11 miesięczne żarniki 12kk reeflux oraz zawieszki. Cena za lampę to 800 zł do małej negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty - Nowogard zachodniopomorskie. info na prv.

dscf5449x.jpg

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łup :p


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka do 750 zł. Wysyłka kurierem na koszt i ryzyko kupującego.

pozdro


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, nowa cena 700 zł plus przesyłka. W komplecie świetlówki i używane żarniki reeflux 12 kk.

pozdro


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łup :whistle:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce :welcome::whistle:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to siup :sleeping: :sleeping:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze licytacje zrób:P ja daje 300zł i pokryje koszt wysyłki:P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, za 300 wyślę obudowę, za drugie 300 bebechy :p:harhar: :harhar: :harhar: :harhar:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie mam dobry zestaw ale jak by była taka okazja żeby kupić za 300 to bym kupił bo chce się za jakiś czas przymierzyć do 500l, a lampa leżeć może jeść nie woła:P jak by nie było chętnych to pisz:)i pamiętaj jak jest kupiec to sie sprzedaje:P:D bo kupić jest łatwo ale sprzedać to jest problem w tych czasach:P:)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, poczekam, niestety ta lampa jest warta duuuużo więcej. Naprawdę jak ktoś lubi HQI to jest super, ja wróciłem do T5 bo mi bardziej odpowiadają. Lampa jest sprawna, świeciła cały czas u mnie. Jest do niej jeszcze taka obramówka, wygląda jak płaski kwadratowy pojazd UFO :thumbsup: :thumbsup:

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam :welcome: :welcome:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nowa cena 650 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Normalnie za te pieniądze nie kupicie takiej lampy, ale jak by to napisać....zalega mi w sypialni :harhar: :harhar: :harhar:

pozdro Grzegorz

ps. istnieje możliwość wysyłki kurierem, ale na koszt i odpowiedzialność kupującego, jak pisałem wcześniej do lampy dorzucam gratis dwie świetlówki TLD03 - 30 W - praktycznie nowe


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no kolego chyba jednak bedziesz musiał wysłać do mnie:P:) Ja dalej proponuje 300zł:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie sa wymiary tej lampki?? i czy ta korona jest na wymiar jakiegos baniaka??czy poprostu jest obudowana ta korona?? te zarniki 12 kk jaka daja barwe bo nigdy nie mielem hqi i dlatego pytam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie naginam regulaminu. Jest to dokładnie ta lampa : http://erybka.pl/product-pol-805-Aqua-Medic-Aquasunlight-Future-2x250-W.html.

Moja jedynie nosi ślady normalnego użytkowania i nie posiada żarówki nocnej, która można zakupić na aukcjach z terrariami :).

pozdro

aha wymiary: bez tej "korony" lampa ma 120x40 cm, z koroną 140x60.


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam :)


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wyślesz kurierem do Grudziądza to biorę.


500l, sump 100l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z wysyłką, ja tak ja kupiłem, ale...koszt jest dość duży - w granicach chyba 50 zł no i ryzyko kupującego. Ja zapakuję ją na płytę osb, do tego styropian, ale zawsze istnieje jakieś ryzyko.

pozdro Grzegorz

ps. z mojej strony lampa będzie zapakowana rzetelnie :welcome::smoke:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedana, można zamykać :unworthy:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedana, można zamykać :unworthy:

to zamykamy :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.