Skocz do zawartości

Historia edycji

snocho

snocho

14 godzin temu, tommy80 napisał:

To ja też dorzucę od siebie pare groszy... Michał, podziwiam Cię za styl w jakim opisujesz swój piękny kawałek rafy, jak łatwo przychodzi Ci o tym mówić, a przecież tyle trudu włożyłeś w to dzieło. Dla mnie cały zbiornik wyglada rewelacyjnie i wykonany jest profesjonalnie. Nic tylko wzorować się na nim. Pozdrawiam.

Dziękuję, dobrze wiedzieć, że ktoś to docenia ;)

13 godzin temu, Moljzesz napisał:

Piękne krzaczory, piękne rybcie jest na co popatrzeć. Podoba też mi się bardzo twoja "korona" jak można to tak nazwać. Możesz przybliżyć jak i z czego jest zrobiona?

Pozdrawiam

Na wzmocnienia ze szkła przykleiłem kątowniki aluminiowe 75 x 50 mm, które wcześniej zostały proszkowo pomalowane na biało.

13 godzin temu, ensso napisał:

Dokładnie!
Mimo, że nie urzekają mnie patyczaki to bije brawo bo Twój zbiornik @snocho ma klasę.
Jest to coś co przykuwa uwagę. Podejrzewam, że na żywo to musi robić ogromne wrażenie.

Dzięki :)

13 godzin temu, Arczi 71 napisał:

super:D

Dzięki :)

4 godziny temu, Coltrane napisał:


Bomba! Jaki harmonogram świecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy ATI nie ma takiego pola do popisu, jaki był przy lampie PS.

4 x Blue Plus 11:30-22:30 (sb, nd 10:30-23:00)

4 x Blue Plus, 2 x Coral Plus, 2 x Aquablue Special 12:30-21:30 (sb, nd 11:30-22:00)

4 godziny temu, Damian07 napisał:

Masz reaktor czy balinga ? Zbiornik bardzo piękny ,niestety nie mój styl, nie potrafiłbym wybrać kilku akropor ,aby było przestrzennie zaraz bym zapchał akroporami każde wolne miejsce . Nazywa się to acroholizm chyba . 

Też mi czasem brakuje różnorodności, jednak taki był plan.

Tylko reaktor, wcześniej DIY a'la Dastaco, teraz Pacific Sun AC2.

large.2017_09_02_5.jpg.c04f440b066dcd908

snocho

snocho

10 godzin temu, tommy80 napisał:

To ja też dorzucę od siebie pare groszy... Michał, podziwiam Cię za styl w jakim opisujesz swój piękny kawałek rafy, jak łatwo przychodzi Ci o tym mówić, a przecież tyle trudu włożyłeś w to dzieło. Dla mnie cały zbiornik wyglada rewelacyjnie i wykonany jest profesjonalnie. Nic tylko wzorować się na nim. Pozdrawiam.

Dziękuję, dobrze wiedzieć, że ktoś to docenia ;)

10 godzin temu, Moljzesz napisał:

Piękne krzaczory, piękne rybcie jest na co popatrzeć. Podoba też mi się bardzo twoja "korona" jak można to tak nazwać. Możesz przybliżyć jak i z czego jest zrobiona?

Pozdrawiam

Na wzmocnienia ze szkła przykleiłem kątowniki aluminiowe 75 x 50 mm, które wcześniej zostały proszkowo pomalowane na biało.

10 godzin temu, ensso napisał:

Dokładnie!
Mimo, że nie urzekają mnie patyczaki to bije brawo bo Twój zbiornik @snocho ma klasę.
Jest to coś co przykuwa uwagę. Podejrzewam, że na żywo to musi robić ogromne wrażenie.

Dzięki :)

9 godzin temu, Arczi 71 napisał:

super:D

Dzięki :)

59 minut temu, Coltrane napisał:


Bomba! Jaki harmonogram świecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy ATI nie ma takiego pola do popisu, jaki był przy lampie PS.

4 x Blue Plus 11:30-22:30

4 x Blue Plus, 2 x Coral Plus, 2 x Aquablue Special 12:30-21:30

22 minuty temu, Damian07 napisał:

Masz reaktor czy balinga ? Zbiornik bardzo piękny ,niestety nie mój styl, nie potrafiłbym wybrać kilku akropor ,aby było przestrzennie zaraz bym zapchał akroporami każde wolne miejsce . Nazywa się to acroholizm chyba . 

Też mi czasem brakuje różnorodności, jednak taki był plan.

Tylko reaktor, wcześniej DIY a'la Dastaco, teraz Pacific Sun AC2.

large.2017_09_02_5.jpg.c04f440b066dcd908

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.