Skocz do zawartości
BeRsErK

[Z] Wawa - Pavona, discosoma, gorgonia, turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni up - jutro do wzięcia pakiet Pavona, mała szczepka gorgonii i z dwie wielkie garści jak nie więcej c.recemosa'y.

Wezmę za to małą szczepkę włochatej jasno cielistej sinularii, zielone bądź żółte sarco lub lobophytony, ciekawie wybarwione clavularie etc etc - nie bójcie się proponować, wystarczy mi za to wszystko naprawdę mała szczepka którejś z powyższych propozycji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uciętą szczepunię lobo,który Cię interesował(ok.1,5cm) :yes ),ale widzę,że zaczyna się dzielić sam(następna szczepka).Jeśli nadal jesteś zainteresowany możemy się dogadać z pavoną.Niestety jutro rano wyjeżdżam powędkować i wracam w sobotę.Jeśli interesowałaby Cię zamiana czekam na info.

Pozdrawiam.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uciętą szczepunię lobo,który Cię interesował(ok.1,5cm) :yes ),ale widzę,że zaczyna się dzielić sam(następna szczepka).Jeśli nadal jesteś zainteresowany możemy się dogadać z pavoną.Niestety jutro rano wyjeżdżam powędkować i wracam w sobotę.Jeśli interesowałaby Cię zamiana czekam na info.

Pozdrawiam.

łoki - pewno, że jestem - to daj znać jak będziesz miał czas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam w sobotę,wieczorem się odezwę.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.