Skocz do zawartości
MarcosB

Markosowy fight szczepkowy

Rekomendowane odpowiedzi

MarcosB: o Pańskiej wiedzy świadczą brednie jakie Pan wypisuje. Proszę mi nie odbierać prawa by oceniać je na własny sposób!!! Podkreślam jeszcze raz, ja nie oceniam Pana a tylko to co Pan tu pisze,... to jednak robi różnicę. Jeśli ma Pan ochotę w podobny sposób oceniać moje wypowiedzi to proszę, ale na litość Boską bez osobistych wycieczek, proszę pozostawić w spokoju moją osobę. Nie dywagować nad faktem czy udzielam się na forum czy też nie, czyim jestem adwokatem itd. To nie jest Pańska sprawa!!!

Wiem, że próbuje mnie Pan zdyskredytować w myśl zasady, iż każdy pijak to złodziej. Proszę nie wychodzić poza temat tego wątku bo idąc tą ścieżką to mi Pan zaraz dziadka w Wermachcie wynajdzie ;)


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję mi jak i innym nie odbierać prawa oceny plag w zbiornikach. Dla Pana to bułka z masłem dla innych nie.

Pana osobiste wycieczki w moją według Pana "półroczną przygodę" z morszczyzną rozumiem są jak najbardziej na miejscu ? Pan oceniać może, ja natomiast nie - wspaniale :D

Nie muszę Pana dyskredytować, sam Pan to robi broniąc kogoś kto jakoś sam nie miał ochoty sprawy załatwić.

To, że jest Pańskim kolegą jak i pewnie wielu innych nie daje mu żadnej przewagi i nie ma żadnego znaczenia! Oczywiście, że nas zakrzyczycie, ale sami sobie przez to robicie krzywdę. Sprawa powinna zostać zakończona już dawno, tymbardziej że to my! kupujący chcieliśmy ją załatwić szybko i bez niepotrzebnej gadaniny, ale sprzedający nas olał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie się obrzucać do woli :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu bomba :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat w sumie bo ja jestem początkującym akwarystą i jak bym kupił takie szczepki to nawet bym nie wiedział o takich plagach i powiem szczerze, że na pewno ciężko ich się pozbyć na początku więc osobiście uważam, że sprzedawca powinien o tym informować lub podstawki kazać wymienić i tyle :) i coraz więcej na forum jest kłótni i tego typu spraw a szkoda ...... i łatwo zauważyć zamknięte kręgi osób, które wspierają tylko siebie i to jest przykre niestety :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy biadolicie, żal czytać czasem... Co róż ktoś pisze że coraz więcej kłótni, utarczek słowny itp itd, ja tego jakoś nie widzę, wręcz przeciwnie, uważam że bzdurnych pyskówek jest mniej niż dajmy na to rok temu. Ale tka to jest jak się ludzie nie znają, przed kompem każdy jest kozakiem, a jak jest jakiś zlocik i jest okazja się poznać live, to jakoś tych kozaków nie widać...

Pozdrawiam

seb

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.