Skocz do zawartości
BeRsErK

Wymienię szczepki zoanthusów na...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ogłoszenie tylko dla morszczaków z Wawki, którzy chcą powymieniać się na małe szczepki miękkich koralowców.

W tej chwili mam na wymianę małą skałkę wielkości paznokcia z czterema małymi zoanthusami w kolorze brązowo-pomarańczowym z żółto-zielonym środkiem(pod aktyniką są pomarańczowe z seledynowym "oczkiem").

Jest też jeden pojedyńczy okaz nieco większy jak ktoś będzie zainteresowany - u mnie mnożą się strasznie szybko więc nawet z jednego w przeciągu kilku miesięcy możemy mieć małą kolonię.

Mogę się wymienić na zoanthusy innego koloru lub jakiegoś pojedyńczego grzybka.

W związku z tym, że ostatnio jest burza na forum pt. " to mój topik więc zakładaj własny a nie mi podbieraj okazję" oświadczam :), że ja nie mam nic przeciwko aby temat posłużył innym do znalezienia kolegów do wymian - jak sam zaczynałem to od kilku życzliwych dusz dostawałem gratisową szczepkę albo jakąś ciekawostkę na wymianę więc rozumiem w czym rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej masz może zdjęcie tych zoantusów byłbym zainteresowany

na wymianę mam zoanthusy w środku pomarańcza na zewnątrz zieleń końieć brąz

kolortakijakmj0kp.th.jpg

z tym że z wymianą jak mógłbyś poczekać gdzieś od poczatku września? bo akurat planuje jechać do wawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czerwone grzybki albo zoathuski z zielonym srodkiem (pod aktynika)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się z wami mogę wymienić na gotówkę :) bo narazie niestety mam braki wszystkiego w akwa :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baz jutro dam fotosy bo dziś juz światło wyłączyłem.

Jak dobrze pójdzie to pod koniec września będą też parazoanthusy bo zaczęły mi się intensywnie rozwijać.

Od czasu do czasu mam też małe szczepki xeni i sarcophytona(ten rzadziej :) )

Jak ktoś chce to mogę też dorzucić tą mała glonożerną rozgwiazdkę(na 100% nie jest to jej siostra anty koralowa - mam je od ponad półroku i jedynie ładnie tylnią szybę i skałki objadają z glonów)szarą bo u mnie się mnoży ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki - A - rodzice :)(na zdjęciu też inny zoantek ale narazie nie robiłem zeń szczepek) i B - szczepka na wydaniu w sąsiedztwie małego sarcophytona(rośnie szybko - jeszcze dwa miesiące temu był kawałkiem stopy "tatusia" :D

700-korale1.jpg

700-szczepka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeżowiec oderwał jednego polipka koloru zielonego z pomarańczowym oczkiem a więc jeśli go nie zgubi gdzieś to i ten okaz mam na wymianę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.