Skocz do zawartości
Gotterdammung

Prośba o poradę w związku z obsadą

Rekomendowane odpowiedzi

...Cos czuje ze Gotter chce miec cos specjalnego,nietuzinkowego...moze antennarius...?...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO bardzo ładny jest Macropharyngodon bipartitus, wargacz aż dość spokojny. No i Chaetodermis penicilligerus- przepiękne zwierzę :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Balistoides conspicillum - też jest piękny i be wątpienia by rozruszał Gotterowi zbiornik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i moim zdaniem fajny jest Dascyllus melanurus - mały z niego zabijaka i powinien być wprowadzany tylko młody osobnik i jako ostatni. Bardzo terytorialny i smiesznie pływa przy swojej dziurze bo porusza się jak ważka :)

Z tego co czytałem na forum to parę osób się go pozbyło ale ja i tak robię po swojemu. Gdyby pisali, że komus palca uj.. to bym nie kupił :)

Mój gryzł po palcach, w zgodzie żył z błaznami, a potem ganiał młodego hepatusa kupując sobie w ten sposób bilet w jedną stronę do baniaka 900 litrów. Tam się już tak nie panoszy ;)


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co postanowiłes dokupić do baniaczka ?:)

Najpierw biedak musi dostać listę, to powie co może kupić i wspólnie coś ustalimy :smoke:

Dokładnie tak jak Raffy pisze :) Ale już jakieś informacje się pojawiły, więc plany powoli się klarują.

...Cos czuje ze Gotter chce miec cos specjalnego,nietuzinkowego...moze antennarius...?...

Haha, znasz mnie jak zły szeląg Icebergu, wielokrotnie przyglądałem się tej rybce, zwłaszcza Antennarius striatus. Ale to diabeł, zje mi błazenki, krewetki i będzie lipa :)

IMHO bardzo ładny jest Macropharyngodon bipartitus, wargacz aż dość spokojny. No i Chaetodermis penicilligerus- przepiękne zwierzę :)

Prawda to, jeśli się pojawi, nie zawaham się ani sekundy :)

Balistoides conspicillum - też jest piękny i be wątpienia by rozruszał Gotterowi zbiornik :lol:

No bydle potrzebuje 1500l więc raczej odpada... Ale fakt, jest piękny...

Jak widzicie ja mam ten problem że celuję w jakiś "clean hit" wpuszczam ryby i jest pełen spokój. W morszczyźnie tak nie ma, trzeba więc zaryzykować. Mimo że, jak Iceberg pisze, chciałbym coś niespotykanego, to jak w życiu, wyląduję z bandą płaczących chromisów :D

Pozdrawiam

Gott

P.S. Dzięki wielkie za sugestie, dzięki nim zawsze lepiej coś tam wybrać będzie :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.