Skocz do zawartości
zachu

dziwny robal?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po powrocie do domu moj niebieski damsel nie miał ogona a domino ganiał go bez ustanku. Postanowiłem wiec szybko poprzestawiać skały zeby je troszke uspokoić. Z pod jednej skały wypadł taki dziwny robal. Wyglada jak stonoga. post-12073-0-88540300-1308175151_thumb.jpgAle morska? ten hitchhiker (autostopowicz) wpadł pewnie przez przypadek jak inne wężowidła i slimaki na zywej skale.

Co to takiego i czy to zapowiedz jakiejs plagi, moze sobie siedzieć pod kamieniem czy w koncu wyjdzie i pozjada zoa i polipki?

znalazlem u kogos opisy czegos podobnego - nazwali to wieloszczet, czy moj to tez wieloszczet?

pozdrawiam

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Z tego co pisali tutaj na forum to wieloszczety można zaliczyć do ekipy porządkowej, poza jakimiś firewormami :) Ja wieloszczety zostawiam, wywalam tylko jak jakiś duży się trafi i akurat jest łatwy do odłowienia.

Ale mam mieszane odczucia co do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po powrocie do domu moj niebieski damsel nie miał ogona a domino ganiał go bez ustanku. Postanowiłem wiec szybko poprzestawiać skały zeby je troszke uspokoić. Z pod jednej skały wypadł taki dziwny robal. Wyglada jak stonoga. post-12073-0-88540300-1308175151_thumb.jpgAle morska? ten hitchhiker (autostopowicz) wpadł pewnie przez przypadek jak inne wężowidła i slimaki na zywej skale.

Co to takiego i czy to zapowiedz jakiejs plagi, moze sobie siedzieć pod kamieniem czy w koncu wyjdzie i pozjada zoa i polipki?

znalazlem u kogos opisy czegos podobnego - nazwali to wieloszczet, czy moj to tez wieloszczet?

pozdrawiam

Tak to wieloszczet, jak już go wyłowiłeś to ja na twoim miejscu bym go wywalił i tak napewno jest ich więcej.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

signbotz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wieloszczet, jak już go wyłowiłeś to ja na twoim miejscu bym go wywalił i tak napewno jest ich więcej.

Tak jest ich wiecej, ten to by malutki. dzis wylazl taki 5 cm, ale szybko uciek w dziurke w skale.

ciekawe ile jeszcze ich znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze przerazaja mnie te wieloszczety , kupiłem dzis krewetke boxera. myslicie ze da sobie rade z tymi potworami?

wyczytalem w sieci ze czasami urzadzaja sobie na nie polowania, nawet znalazlem wideo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te "potwory" to akurat pozytywne są ale za to boksująca krewetka znana jest z swoich niepozytywnych zachowań ;) nie wiem czy to był dobry wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Czym są niepozytywne zachowania ?

Przy okazji - dobrze wiedzieć co zjada wieloszczety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.