Skocz do zawartości
kriters

Akwarium 240L + 60L + życie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no i stało się... muszę sprzedać akwarium. Przybędzie w Polsce nowy Polak i całą uwagę trzeba jemu poświęcić. W związku z tym posiadam do sprzedania akwa 240L (120x50x40) pokrywa z 2x54W i 2x39W oczywiście T5, sump 60L z dwiema przegrodami, odpieniacz AM Turboflotor 1000 z filtrem zraszanym, pompa obiegowa Eheim 2000, dwie pompy cyrkulacyjne JVP-101 i JVP-102, solidna szafka z dwiema przegrodami. Akwarium jest na końcu dojrzewania, dołożyłem 10 kg żywej skały ok 2 m-ce temu. Akwa ma ok 6 m-cy. Odnośnie życia jest to co widoczne na zdjęciu. Aha i do zestawu dołączam RODI 75 z Dual TDS. Wkłady wymienione ok 1 m-c temu. Na wyjściu pokazuje 0 a przed DI ok 5-6. Zdjęcia niezbyt doskonałe jak kolega odda mi aparat to będą lepsze. Akwarium można obejrzeć przed zakupem w Markach koło Warszawy. Cena jaka mnie interesuje to 2500zł.

post-11761-0-41659300-1308902706_thumb.jpg

post-11761-0-25901700-1308902710_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie:

- ok 25 kg skały

- goniopora

- cavularia

- caulastrea zielona i brązowa

- catalaphyllia

- Sarcophyton

- montipora

- xenia

- capnella

- diodogorgia nodulifera

- stylophora

- seriatopora caliendrum

- skała ok 20x20 cm cała porośnięta zoanthusami.

- grzybowieńce

- rozgwiazda piaskowa

- 3 x mithraculus sculptus

- calcinus elegans

- kilka turbo ślimaków

- strombus

- błazenek

- brzydal

- parka mandarynów piaskowych

- pterapogon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania jest cały zestaw. Proszę nie pytać ile kosztuje "to" i "to".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba glonarium ;) sorki nie mogłem się powstrzymać...

Czy lista wymienionych zwierząt jest tylko informacyjnie, czy sprzedajesz na "części"? Jeżeli na części to ja proszę o ceny jednostkowe dla poszczególnych "zwierzów" i ewentualnie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kriters pytałem i o części i o całość (życia) - odpowiedzi nie było.

Ps. skoro jest zainteresowanie "częściami" to nie lepiej sprzedawać?

Pozdr


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj tel do siebie :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.