Skocz do zawartości
luft

[S/Z] Czerwone Zoa

Rekomendowane odpowiedzi

w tym poście wsio sprzedane


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czerwone cudo cukierki odłupałem z monti zielonej, która oblazły. Chętnie wymienie się za inne korale, a jesli ktos usilnie chce kupic to 4 zł za głowe. Oferta dla ludzi którzy do mnie podjadą. Na odpowiedzialność nabywajacego moge tez wysłać poczta priorytetem 12 zł lub kurier dhl 21 zł. Pozdro. luft

gallery_11089_1818_8460.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luft masz tego więcej czy tylko 8 główek??


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze aktualne to chetnie odbiore w Krakowie kilka głowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie mi to rośnie, odpisałem kilku ludziom na pw i mają to pewne (odczepie jeszcze kilka by dać spsom minimum socjalne :D bo im kolory od tego tłoku bieleją)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

ja też ze 4szt :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zima jest :) ja to dobrze popakuje, ale mimo wszystko jest zima. Mam nadzieje ze ostudziłem Wasz zapał :p

jej, czuje sie taki wyjątkowy :smilieA13:- dostałem z 30 wiadomości :p ale nie jestem Jezusem i pomnozyc cudownie nie potrafie tych zoa wiec prosze juz nie pisać. Kent marine calcium zarezerwowany dla lukas.piotr. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft - masz minusa :realmad: że nie dałeś mi znać a wiesz że lubię zoatuski - jak masz coś jeszcze to daj znać - będę po odbiór w ten sam dzień czyli np. jutro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zoa jak cukierki to i narod przyciaga :p


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoa dotarły całe i zdrowe,nawet się już pootwierały i rzeczywiście wyglądają jak cukierki :thumbup:

Kto nie zdążył z zakupem niech żałuje bo naprawdę są warte uwagi :p

Pancernie zapakowane więc nie miało prawa im się nic stać.

Pozdrawiam Luft i jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie ciesze, kurier też dzisiaj odwiedził na drugim krańcu Polski kolegę. Takze ciesze sie ze to nie pomarzło. pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez cukiereczki dotarly cale :) Sliczne i cukierasne :D Dziekuje baaardzo!


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.