Skocz do zawartości
nowy_zarażony

kupie pleksi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jezeli ktos ma na zbyciu przezroczysta plyte pleksi o wymiarach 40-50cm na 40-50cm to jestem zainteresowany. W miare tanio kupie rowniez blekitna plekse na tlo do akwa.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.taniareklama.pl/ tanio i dobrze ) a w każdym sklepie czy hipermarkecie budowlanym powinni mieć taką pleksę ja bynajmniej znalazłę w brico marche i zapłaciłem 5 złotych

Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na tło wez folię samoprzylepną :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 na 40


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wotpliwosci co do tego czy ta plyta za 5zl to jest plexi


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grubości 5mm plexiglass pisało na niej :D made in deutschland przyklejona folia z 2 stronn i na rogach zabezpieczenia :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli pleksi. Super!! Gzie dokladnie jest ten sklep?? Daleko od katowic??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

województwo pomorskie niedaleko gdańska lębork koło obwodnicy


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylem na adres Klifu i myslalem ,ze gdzies blizej:) czy sa rowniez inne kolory?? Moglbys kupic mi ta plekse i przeslac do mnie?? Oczywiscie pokryje koszta.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy_zarażony

Jest też firma Plastics, najbliższa siedziba jest w Opolu, tel. 077 457 48 51 wew.218. Mają całą gamę płyt pcv, pleksy, rur i wiele innych. Bliżej z Katowic do Opola niż na pomorze.

www.plastics.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to taniutko maja ta plexe :)

pozdrawiam i gratuluje dobrego zakupu

ps. w bytomiu jest fabryczka plexy, jak chcesz to moge ci dac namiar jutro, tylko niewiem czy maja tam tak tanio, maja tez tam laser i wycicnaja dowolne ksztalty


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjmuje gratulacje :) a propos ile u was kosztuje takiecoś :)


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.