Skocz do zawartości
luft

MBank ubezpieczenie 2w1 za 15zł/mies.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił do mnie konsultant w powyzszej sprawie i takie ubezpieczenie mi chciał wkręcić. 15 zł miesiecznie to nie jest duzo, ale pytanie co zaiwera sie w pakiecie. Bede to sprawdzać. Sprawdzał ktoś z Was ta oferte? Warto? Czy ściema?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściema. NW przy ubezpieczeniu auta to zwykle koszt 4 zł/m-c, a kwoty ubezpieczenia mieszkania są marne. Żadna okazja.

Najbardziej mnie zjeżył sposób działania - dzwoni tel., podnoszę słuchawkę, a tam "proszę czekać na połączenie z agentem" - kolejka do mnie dzwoni, normalnie kpina.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT ;-)

kapuhy generalnie taka forma dzwonienia (automat) to standard przy dużych Call Center. Inną sprawą jest beznadziejne ustawienie tzw. outbandu w mBanku. Dla klienta powinno to być całkowicie niewidoczne. Automat dzwoni i w momencie połączenia z klientem powinien od razu przekierować do konsultanta. Tak to działa przy poprawnej konfiguracji. Tu jak widać ktoś przesadził i wychodzące rozmowy też kolejkuje.

luft podeślij jakiegoś linka do warunków tego ubezpieczenia - bez tego to trudno się odnieść bo nie wiadomo co dokładnie zawiera ubezpieczenie i na jakie kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, napiszcie proszę, jakie macie ubezpieczenia mieszkania i OC związane z akwarium. Aby nie narazić się na gniew Pani Domu potrzebuję takiej polisy, która w razie najgorszego pokryje koszty ewentualnych szkód w mieszkaniu i "spłaci" 5 pięter sąsiadów. Nie oczekuję cudów typu zwrot kasy za śmierć podopiecznych. Chodzi mi tylko o szkody wyrządzone przez wodę.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC w pakiecie z ubezpieczeniem mieszkania w TUWie jest dość tanie, ja za 50 tyś. płaciłem chyba kilkanaście zł. Sporo firm ma większe sumy OC tylko w drogich pakietach, dla mnie z uwagi na ilość potencjalnych zalanych (odpukać) taki wariant odpada.

OC z oferty mbankowej jakieś śmieszne było, chyba 10 tyś.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mubezpieczenia link(sam nie sprawdzalem jeszcze)

Ja ubezpieczyłem mieszkanie w Generali. Koszt kilka dobrych stówek, ale pakiet wybrałem full na wszystko z wyłączeniem powodzi (wieżowiec B) ).

- w przypadku usterki baniaka - sąsiadów w pełni mogę spłacić w razie awarii, a samego siebie chyba tylko na kwote 2 tys. zł. W świecie DIY baniaków, jak na wszystko nie ma się dowodu zakupu - jako oryginalnej zwartej całości konstrukcyjnej to ciężko coś takiego ubezpieczyć, nie mówiąc już o życiu w baniaku.

poprzednie dysputy ubezpieczeniowe na NR

http://nano-reef.pl/...p=186442#186442

http://nano-reef.pl/...p=106491#106491

http://nano-reef.pl/...s&p=47918#47918

http://nano-reef.pl/topic/30025-ubezpieczenie-od-zalania/page__p__276112__hl__ubezpieczenie__fromsearch__1#entry276112


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.