Skocz do zawartości
BeRsErK

Żywą skałę z działającego baniaka - W-wa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może ktoś z warszawskich morszczaków wymienia u siebie skałę albo przerzedza jaskinie? Z chęcią kupię około 10 kilo z działających zbiorników. Oczywiście bez plag w stylu aiptasi, cyjano czy innego tałtarajstwa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bronisz się przed szczepką na skałce z braku miejsca,a chcesz dokupić 10kg skały,czyżby powiększenie litrażu :thumbsup:


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! :p

Przychodzi taki czas w życiu morszczaka, że nie mogąc już upchnąć więcej do baniaka decyduje się na większy litraż ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo,godzien podziwu jestem ,gdybym mógł jakoś pomóc w (rozszerzeniu działalności,chętnie pomogę(czyt.miękkie(oprócz obiecanego)to się polecam.

Pozdrawiam.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus poczekaj aż fotkę strzelę swojej nowej sinularii to oko zbieleje ;] Powiem tylko, że jest seledynowa z herbacianymi polipami - mocno pierzasta choć jeszcze nie w pełni się u mnie otwiera.

No i dzięki za propozycję - na pewno jak już wszystko ruszy z kopyta to skorzystam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seledynowa kojarzy mi się z fluo,mam szczepunie,ale na pewno nie ma herbacianych polipków,a jeśli chodzi o chwalenie mam cladiellę wielkości ok. 30x25cm(piękna,niestety za duża)i parę innych,miękkich larytasów(oczywiście do dyspozycji)


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up - nadal potrzebuję 8-10 kilo. Najlepiej bryły po max 2kg każda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.