Skocz do zawartości
Roman Rożek

NR KONTA REEF SHOP ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może pytanie nie na miejscu ale muszę dokonać wpłaty na konto Reef Shop a na ich stronie nie znalazłem, może ktoś z Was korzystał z ich konta, dziękuję z góry.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he i tak wplata pojdzie na konto Andrniew'a :D


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@andrniew, jeśli to Towje konto to jestem jutro w Grajewo i wtedy ........:D

a tak serio dzięki , bo te pieniązki to za krewetkę która ponoć uwielbia aiptasie

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, jestem ciekawy jak u Ciebie ta krewetka bedzie dzialac. Ja kupilem jedna 2 tygodnie temu, wpuscilem ja i jej nie widze. Nawet nie wiem czy zyje czy zdechla. Aptazje nie znikaja.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@harnas, jak nie bedzie żarła to jej zasadze kopa , a w defensywie mam boksującą już dwie krewetki załatwiła wiec jak nie zje to boksuja sie nie zajmnie

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy, ze moja wundermani albo nie przezyla aklimatyzacji albo zostala zjedzona przez innego stwora...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda sie zdazaja. Jak napisalem pow. posta to zerknalem na akwarium zeby zobaczyc jak spia nemo w nowym domku, i przypadkiem zauwazylem moja wundermani!!!


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wudermani cięzko je wypatrzeć jak jest jedna dopiero jak się uzbiera stadko to są troche smielsze i cześciej sie pokazują,u siebie mam 3szt. i dopiero teraz zobaczyłem jak powoli znikają ukwiałki są b.pracowite:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman dziwię się tobie :D byłeś na zlocie w Łodzi, słuchałeś wykładu o krewetkach i kupujesz jedną? Przecież tłumaczyli, że wundermani na aiptasie działają tylko w grupie przynajmniej kilku sztuk inaczej nie ma żadnych efektów.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

62 1140 2004 0000 3402 3217 8445

andrniew numerow konta nie podaje sie publicznie , teraz mozna sie pobawic i probowac zrobic wlamanko :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej2, chyba mijasz się z prawdą. Numery kont bez żadnych zastrzeżeń można podać publicznie bez ryzyka. Wszyscy moi klienci znają numer mojego konta, żeby mogli się ze mną rozliczyć. TP SA, Urząd Skarbowy i inne podają

swoje numery wszystkim, którzy chcą lub muszą wpłacić im jakieś pieniądze. Nie martw się o Reef Shop, nic mu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@rah, tak dziękuję za przypomnienie, domówiłem jeszcze jedną, ale z tego sympozjum raczej nie pamietam za duzo bo ciągle ktos mi zagłuszał rozmową o jakims Ballingu....:D

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rah :

@Roman dziwię się tobie :D byłeś na zlocie w Łodzi, słuchałeś wykładu o krewetkach i kupujesz jedną? Przecież tłumaczyli, że wundermani na aiptasie działają tylko w grupie przynajmniej kilku sztuk inaczej nie ma żadnych efektów.

czesć rah,

ja mam jedną i też działa. Ma się bardzo dobrze. Na początku była bardzo nieśmiała teraz wszędzię jej pełno nawet za dnia. zrobiła sie odważna. Jeżeli chodzi o skuteczność to trzeba dac jej trochę czasu, prędzej czy później zajmie się aiptasiami, no chyba że je ktoś dokarmia rarytasami.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że jeśli Przemek nie chciałby żeby numer konta był upubliczniony to by skasował posta bo chyba jako OP ma takie możliwości :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.