Skocz do zawartości
Adrian Piwnicki

kto się na to pisze?

Rekomendowane odpowiedzi

oto jest pytanie...........

konkretnie chodzi o to że chcę mieć 8-10kg skały i to tanio, więc wpadłem na pomysła żeby ściągnąć z ameryki, tak więc pytanie: czy ktoś się pisze na skałę za jakieś 25zł/kg? konkretnie to jest pudło 18kg (45lbs) skały z fiji za 90$ + przesyłka lotnicza 1,29$/lbs czyli 58.05$, ja potrzebuję, jak już pisałem, 8-10kg.

kto się na to pisze? (jestem z wa-wy)

PS: zamawiałbym jakiś tydzień po zalaniu, a zaleję gdy dostanę tą pompkę z um-uma i kupię hydrometyra czyli za max. 2 tygodnie


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, czy czytasz wogole forum, czy tylko tak trzepiesz swoje posty? Prawie rownoczesnie idzie dyskusja na temat formalnosci, ktore trzeba zalatwic zanim sprowadzi sie cokolwiek zywego na teren EU.

Kup lepiej skale w jakims sklepie w warszawie. najwyzej bedziesz mial 2 kg mnie ale bedziesz mial pewnosc, ze masz zywa i swieza... do tego wybierzesz sobie kawlki, zeby pasowaly Ci rozmairem w akwarium.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw sklep liveaquaria nie wysyła nic poza granicę USA a i do USA nie wysyła wszedzie


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj adrian czytaj dokładnie wszystkie posty.... wierz mi że gdyby to było takie wykonalne i opłacalne to wiekszość z nas kupowałaby w ten sposób skałe...


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty masz problem, pomyśl sobie o posiadaczach 1000l banmiaków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian Piwnicki :

konkretnie chodzi o to że chcę mieć 8-10kg skały i to tanio, więc wpadłem na pomysła żeby ściągnąć z ameryki,

Sciagnij skale, zrob fotki - w jakim stanie przyszla, napisz ile czekales i ile Cie to w sumie wynioslo.

Wtedy inni moze pojda za Toba.

Osobiscie wole nie eksperymentowac na zadnym ZYWYM towarze - tym bardziej jezeli to ja mam placic za ew. niepowodzenia !!!

Co innego sprzet, chociaz tez ew. gwarancja swiadczona w Ameryce jest dyskusyjna.

(sprzet wole sciagnac z panstw UE)

Ale "z zyciem" wole metody sprawdzone i pewne.

A tak juz BTW, jakbys potrzebowal 1 tone skaly to rozumiem ze oplaca sie kombinowac.

Ale dla 10 kg???

Przed decyzja o zalozeniu akwa trzeba bylo myslec, czy bedzie Cie na to stac.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tgo nie ściagniesz na 100% ponieważ ubzdurało ci sie ze jakaś tam skała ci wpadła w oko i chcesz ja mieć niestety pogódż się kupujesz normalnie w ReefShopie w Aquariusie W Aquamedicu albo gdzieś inndziej byle w polsce dostajesz to co widzisz i nie łudż sie na jakieś 45 lbs fiji rock :D niecałe 23 kg :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.