Skocz do zawartości
Shantell

[S]The Modern Coral Reef Aquarium, Vol. 1, 2, 3 i 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jestem gamoń i złamałam zasady forum, to teraz posypuję głowę popiołem (ale bez nadmiernego kajania) i ładnie piszę co i jak jeszcze raz:

Mam na sprzedaż 4 tomy z rewelacyjnej serii autorstwa Sveina A. Fossy i Alfa Jacoba Nilsena. Prawdziwy rarytas i prawdziwa "encyklopedia" dla wszystkich tych, którzy marzą o założeniu, lub już posiadają akwarium morskie. Nie muszę pewnie pisać więcej, bo te książki są żywą reklamą rafy koralowej w akwarium.

Cena książek:

tom 1 - 160 zł

tom 2 - 170 zł

tom 3 - 170 zł

tom 4 - 170 zł

Do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki, a więc 13 zł jeśli paczka jest zwykła i 15, jeśli jest priorytetowa.

Tak dzieje się, jeśli potencjalny nabywca kupuje jeden tom.

Wolałabym jednak nie rozbijać serii i dlatego osobie, która zdecyduje się kupić wszystkie 4 tomy oferuję zniżkę w wysokości 50 zł. Koszt przesyłki wynosi wtedy odpowiednio 20 lub 23 zł.

Książki są nowe, kupione kilka lat temu z myślą o założeniu akwarium (właścicielkę pochłonęło jednak inne hobby).

Z tego, co zdążyłam się zorientować, wraz ze zniżką i niskimi kosztami przesyłki jest to chyba najniższa cenowo obecnie oferta na rynku (sprawdzałam "amazony", ebay, oraz inne miejsca).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Chyba wszystko już napisałam, teraz zdjęcie ;)

BTW, jeśli coś jeszcze trzeba uzupełnić w opisie i wiadomościach, proszę dać mi znać.

post-12553-0-34745400-1311881004_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

BTW, jeśli coś jeszcze trzeba uzupełnić w opisie i wiadomościach, proszę dać mi znać.

teraz już wszystko jest :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robiło się w niesłychanie trudnych warunkach: Luliszka kot mój ukochany także zapałała pasją do rafy koralowej i koniecznie chciała usiąść dupką na książkach. Ot, koty, koty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Luliszka kot mój ukochany także zapałała pasją do rafy koralowej i koniecznie chciała usiąść dupką na książkach. Ot, koty, koty ;)

dla Luliszki mamy ODRĘBNY TEMAT .

:welcome:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość na priva.


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Modern Coral Reef Aqarium - tomy I i II, nowe książki - sprzedam.

Nadal mam do sprzedania oba tomy. Może po wakacjach znajdą się jacyś chętni?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam do sprzedania oba tomy. Może po wakacjach znajdą się jacyś chętni?

Pozdrawiam,

Ponawiam propozycję. Obydwie książki wystawiłam na Allegro. Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam propozycję. Obydwie książki wystawiłam na Allegro. Zapraszam

Jestem nadal "szczęśliwą" posiadaczką obu tomów (I i II). Jeśli są chętni proszę o kontakt na priva. Jestem skłonna negocjować wysoki rabat. Szkoda, żeby mi zalegały na półce bo to cenne książki, a pieniądze chętnie wydałabym na aktualne hobby.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nadal "szczęśliwą" posiadaczką obu tomów (I i II). Jeśli są chętni proszę o kontakt na priva. Jestem skłonna negocjować wysoki rabat. Szkoda, żeby mi zalegały na półce bo to cenne książki, a pieniądze chętnie wydałabym na aktualne hobby.

pozdrawiam

Jeśli ktoś miały ochotę zrobienia sobie świątecznego prezentu to proszę zwrócić uwagę na tę propozycję. Książka jest naprawdę świetna i nadal u mnie jest (tomy I i II).

Pozdrawiam i zapraszam.

Marzenna Kielan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.