Skocz do zawartości
Swirlej2

jak szalec to szalec ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslala mnie zona po salate , a przynioslem co innego :)

(Ponad 300 przeroznych wiertel , od tytanowych poczawszy :) )

wiertla.JPG

wiertla1.JPG

wiertla2.JPG

wiertla3.JPG

wiertla4.JPG

wiertla5.JPG

wiertla6.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i co zona nato ?:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"surówki nie bedzie"


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano nie bedzie :) :)pojade pozniej kupie bo z tego wszystkiego to zapomnialem :)

Ps; Sorki wiesz za co :D

R@f@l zona nic na to , bo ona wie ze ja nawiedzony jestem jesli chodzi o DIY :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj , zapomnialem po co mnie wyslala , zobaczylem na wystawie obok w sklepie ta walize z wiertlami i ja wzielem... a ze szescia zapomnialem o salacie :D

pozdr...

Ps; Juz jej kupielm salatu i mam spokoj :):D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zartow , to choroba , mnie juz baba nawet katalogi wywala z domu bo ja nalogowo zamawialem wszelkie pierdoly :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj kupiłem sprzecik do filmowania za ...no nie istotne :D:) teraz bede robił fotki i wrzucał na nasze forum:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

nie ma zartow , to choroba , mnie juz baba nawet katalogi wywala z domu bo ja nalogowo zamawialem wszelkie pierdoly :D

Zmien babe jak ci dokucza:szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jest dosyc dobrze :D

pozdr..

Ps; Piona , tam lada dzien pewnie mixer otrzymasz (daj znac , podlonczymy go razem) :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko-czekam ( obca kobita to zrobiła by ci taki komin że hejże wiatry)Kobieta jak krowa nie wiecej życia przed sobą niż 20 lat :):):):D:D tak powinno być !!!:D:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona :D kobieta to kobieta a nie krowa ...naczynie slabe ...nie wolno sie nad kobietami wytrzasac .... i nie ma brzydkich kobiet pamietaj , wszystkie sa ladne .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wiertelka z czerwonymi koncowkami ... dobre to?

Bo mi sie zle kojarzy.

Tzn. mialem kiedys takie w zestawie, straszne g...

Ale fakt jest faktem, ze zestaw kupowany in Polen,

a nie in Switzerland.

:)

Wiec pewnie u Was lepsze, bo wiadomo ze szwajcarskie to nawet sery i zegarki sa dobre :D a co dopiero takie wiertla.

A swoja droga, fajny zestaw, niech Ci sluzy z pozytkiem dla calego nano-forum :p


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te z czerwonymi koncowkami to sa widiowe do betonu .... przerozne sa wiertla w zestawie, kazdego po dwie sztuki , interesowaly mnie tytanowe , probowalem wczoraj nimi wiercic w plytce plexi i jestem zadowolony , widiowe mnie mniej interesowaly :p

pozdr..

Ps; Nie lubie szwajcarskich serow , zegarki owszem :) a wiertla sa niemieckie :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz poszalejej sobie z nowymi wiertelkami:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.