Skocz do zawartości
bryczek

(S) Proszę usunąć sprzedam lampe HQI 150 w nowa cena 150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania lampe HQI 150w w komplecie żarnik reflux używany 5 miesięcy

cena 200 zł stan lampy bardzo dobry nie poniszczona ładnie się prezentuje

gg 8349490

tel.512 208 864

dd3da5f88271398dm.jpg

0671fba9b6a70ebdm.jpg

cbb164f01a2eb097m.jpg

69be4ba7f2161753m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijanie trzy razy dziennie to lekka przesada...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijanie trzy razy dziennie to lekka przesada...

Z całym szacunkiem to nie podbijanie tylko obniżka ceny była 350 teraz jest 300 :welcome:

a opcja "edytuj" gryzie? z całym szacunkiem, ostatnie up-y z odstępem dwóch minut pozwoliłam sobie scalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem to nie podbijanie tylko obniżka ceny była 350 teraz jest 300 :welcome:

a opcja "edytuj" gryzie? z całym szacunkiem, ostatnie up-y z odstępem dwóch minut pozwoliłam sobie scalić.

To był błąd techniczny nie umie się połapać w tej nowej szacie pozdrawiam

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bryczek, w porządku.

w razie problemów służę pomocą i damy radę :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej już nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam nowa cena 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepsze zdjęcia z wyczyszczona lampą pomogły by ci ją sprzedać,

bo teraz prezentuje się tak że cena zdaje się być wygórowana.

Przepraszam za offtop :p

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepsze zdjęcia z wyczyszczona lampą pomogły by ci ją sprzedać,

bo teraz prezentuje się tak że cena zdaje się być wygórowana.

Przepraszam za offtop :p

Zdjęcia są robione telefonem więdz i jakość nie najlepsza

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepsze zdjęcia z wyczyszczona lampą pomogły by ci ją sprzedać,

bo teraz prezentuje się tak że cena zdaje się być wygórowana.

Przepraszam za offtop :p

Witam, ponieważ na moje nieszczęście lampa wylądowała u mnie, czuje się zobowiązany poinformować, iż lampa nie posiada elektronicznego zapłonu, tylko indukcyjny - była przerabiana.

Co do zdjęć, to już Cię informuję dlaczego są tak kiepskiej jakości, ponieważ lampa na nich wygląda o niebo lepiej niż w rzeczywistości (chociaż można by sądzić co innego - tak też myślałem). Dla pewności zapytałem się sprzedającego na gg ile daje lampie od 1 do 6, z czystym sumieniem dał 5. Po osobistym kontakcie z przedmiotem zacząłem się zastanawiać nad noszeniem okularów, ponieważ mam wzrok dobry, i bez okularów dał bym maksymalnie 2. Może w okularach obraz by się zamazał i widział bym ją na te 5.

Ogólnie pozostał niesmak ponieważ poniosłem koszty przesyłki w obie strony, przez "niezgodność towaru z opisem" ( wcześniej w opisie był tekst że lampa posiada elektroniczny zapłon).

Pozdrawiam potencjalnych klientów, a sprzedawcy radzę rzetelniej sprawdzać i opisywać to co sprzedaje.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że za cholopaka wołają 200 zł wiedz cena myślę nie jest wygórowana po za tym lampa ma szybę uv czego nie posiadają cholopaki

nie każdy morszczak jest elektrykiem jak pisałem nie znam się na tym co jest w środku działa rewelacyjnie nie kupiłem jej ze sklepu tylko z drugiej ręki klik i świeci chyba oto chodzi za te pieniądze to się nie kupi cholopaka który nie ma szyby uv kolega chyba przesadza chciał nowa lampę to mógł kupić w sklepie za 650 zł a n ie za 1/3 ceny bez przesady cena jest adekwatna do towaru który jest w pełni sprawny i dość ładnie się prezentuje nie będę picował zdjęcia fotografia przedstawia real zdjęcia skoro koledze się nie podoba nie zmuszam do kupna a wartość lampy ja oceniam bo to ja sprzedaje nie kolega który kupił i oczernia bo nie była nowa zresztą jak pisałem zdjęcia real pieniądze kolega dostał z powrotem na konto wiedz nie wiele stracił po za tym narzeka na koszty przesyłki które poniósł nie zaproponował koszta na pół wiedz nie rozumie pretensji to jest kiepskie oszczerstwo albo mówiąc lekko oczernianie nie ładnie Panie fotoman nie ładnie tak się nie robi , lampę wystarczy wyczyścic troszkę i będzie jak nowa nie czyściłem celowo aby nikt nie za rzucił że picował do zdjęcia

Edytowane przez nika
pkt. 6 i 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę abyś czytał ze zrozumieniem, to może przestaniesz pisać że Cię oczerniam. Pisze jaki jest stan faktyczny urządzenia jaki oferujesz i tyle. Sam powinieneś to napisać. Skoro się sprzedaje towar, który był rozkręcany (brakowało jednej śrubki, wiec mogłeś wpaść na to że ktoś otwierał i nie jest stan jak w oryginale), to trzeba napisać wszystko na jego temat. Co do kosztów wysyłki, tak naprawdę jeśli towar jest niezgodny z opisem Ty powinieneś je pokryć w obie strony. Jeśli byś był uczciwy, to sam być zaproponował że w związku w w/w pokryjesz chociaż część.

Nie oczerniam, po prostu sam sprzedaje mnóstwo rzeczy na allegro i moje opisy jak i traktowanie klienta są perfekcyjne. Dla zainteresowanych na pokrycie tych słów, mogę podać na PW (aby nie robić kryptoreklamy) mój nick w allegro.

Więc na koniec, skoro jesteś uczciwy, oficjalnie na forum, w związku z towarem, który się nie zgadza z zawartą umową, proszę o zwrot kosztów przesyłki w obie strony (2x18 zł) czyli 36 zł. Na w/w koszty wystawię fakturę VAT (ze względu na to iż mam podpisaną umowę z DPD, przefakturuję koszty Dla Ciebie, abyś nie zarzucił iż zarabiam na VAT).

Zastanawia mnie jeszcze, iż wiedząc już co kryje się w lampie, nie poinformowałeś przy wznowieniu oferty potencjalnych klientów, że lampa nie ma zawartości jaka jest w produkcie sklepowym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest używana wiedz wszelakie przeróbki są dopuszczalne a brak śrubki nie dyskfalifikuje lampy idealne lampy ze śrubkami są w sklepie dlatego towar sprzedaje się taniej bo wiadomo że ma ślady z użycia ty zapewne sprzedajesz idealne rzeczy jak ze sklepu za 1/3 ceny hihi kupujemy towar gorszego sortu dlatego aby mieć taniej to logiczne skoro chcemy za oszczędzić co do przesyłki to skoro czegoś nie zrobiłeś to już nie zrobisz jak to mówia u was w sklepie po odejściu od kasy ............. dalej sam wiesz bo pracujesz w tej branży kłaniam się nisko

po za tym daj spokój się dogadywać czy była śrubka czy nie lampa jest sprawna i ty dobrze wiesz a co do indukcji mam prawo nie wiedzieć Panie wszystkowiedzący już mówiłem Tobie że opis w ziołem ze sklepu internetowego więdz błąd mój jest w pełni uzasadniony

a fakture zostaw sobie my tu sprzedajemy bez faktur pozdrawiam i życzę kupienia nowej lampy za 200 zł ze wszystkimi śrubkami

Za tą śrubkę spuściłem Tobie 50 zł oddawałem ja Tobie za 150 zł więdz przecież to super cena skoro za cholopaka trzeba tyle dać i to nie nowego ale dla ciebie to też za drogo po prostu szukasz kolego dziury w całym musisz zrozumieć jedno rzecz używane zawsze ma jakieś wady mniejsze lu większe a co do śrubki mogłem dosłać żaden problem na swój koszt

nieaktualne proszę zamknąć pozdrawiam

jak znajdę czas i dokupię brakującą śrubkę i wyczyszczę lampę wystawie kiedyś ponownie

Edytowane przez nika
pkt. 6 i 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kosztów wysyłki - nie miałem nadziei nawet, to było pytanie retoryczne.

Nie wiesz jak traktuje klientów u siebie, więc nie wypowiadaj się. U mnie nie ma że po odejściu ok kasy.....

Klienta trzeba szanować i tyle.

Człowieku, Ty naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem, nie chodzi o śrubkę.

Pisałem Ci i informowałem, że główną przyczyną jest zwrot ze względu na "niezgodność towaru z umową", wprowadziłeś w błąd informują iż lampa ma zapłon elektroniczny, a ja taki towar oczekiwałem.

Za doprowadzenie lampy do stanu z opisu (zapłonnik elektroniczny) musiał bym dopłacić 220 zł, więc całość okazała się nieopłacalna nawet jeśli opuściłeś do 150 zł.

Niech każdy wyciągnie sam wnioski z tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem tobie ze lampa jest z 2 ręki więdz nie każdy się zna co jest wśrodku dla lajka świeci i jest ok

Dla mnie ważne że jest sprawna człowieku opisałeś ta lampę jak by to była ruina a teraz piszesz że chodziło o zapłon człowieku przeczytaj sobie wstecz co napisałeś oczerniłeś mnie za niewiedzę czuje się mocno urażony

Edytowane przez nika
pkt. 6 i 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem tobie ze lampa jest z 2 ręki więdz nie każdy się zna co jest wśrodku dla lajka świeci i jest ok

Dla mnie ważne że jest sprawna człowieku opisałeś ta lampę jak by to była ruina a teraz piszesz że chodziło o zapłon człowieku przeczytaj sobie wstecz co napisałeś oczerniłeś mnie za niewiedzę czuje się mocno urażony

Jeszcze zacytuje PW od w/w Pana:

"czy ty wiesz co piszesz na 6 punktów 2 to ruina uważam że przesdadzasz to nie jest lampa zardzewiała okamieniona bez przesady uważam ze jesteś beszczelny pisząc takie rzeczy co do elektroniki to pisałem ze to kupiłem z innymi akcesoriami wiedz nie musze znac sie na tym co jest w środku myslałem że jestes inteligentnym człowiekiem ale się pomyliłem zrobiłeś ze mnie kanciaża bardzo nie ładnie mam do ciebie wielki żal "

Pierwsze słyszę żeby aluminium rdzewiało, ale przecież nie jestem inteligentny....

Człowieku, zapłon to jedna sprawa, a sam wygląd to druga (o tym zresztą też Ci pisałem na e-mail że było by jeszcze do przeżycia gdyby nie zapłon).

Jeśli uważasz że wygląd jest idealny, to zrób zdjęcia w dobrej jakości i wrzuć je, a nie cykane telefonem.

Edytowane przez nika
pkt. 6 i 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, dogadajcie się na priv, proszę ok? Bryczek, nie chce mi się poprawiać wszystkich Twoich ortów, ale oczy bolą jak się to czyta, spróbuj korzystać z jakiegoś edytora tekstu bo masakra jest...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa cena 150 zł taniej już nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym hobby, na rynku wtórnym CWANIACTWA nie brakuje!

Lampa jest mocno wyeksploatowana i co najwyżej powinna trafić do utylizacji a nie na targowisko.

Elektroniczny balast to już czysty bezczelny kant.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego remii nie widziałeś lampy to nie komentuj bo to nie ładnie po za tym proszę Moderatora o upomnienie kolegi remii

który zabiera głos w temacie w którym nie brał udziału dziękuje i pozdrawiam .

Jeszcze jedno kolego remii uważaj z oskarżeniami i obelgami typu cwaniak bo możesz niechcący znalezć się w sądzie tu już są podstawy żądam od ciebie przeprosin pozdrawiam

nie kulturalnego kolegę .

Mogę łatwo udowodnić jak bardzo się mylisz

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za cenę jaką proponuje kolega nie kupicie nawet żarnika,co do rzetelności kolegi ja nie mam uwag a troszke pohandlowaliśmy razem i zawsze było ok,jeżeli ktoś chce towar idealny to należy zakupic nowy to nie będzie uwag ,Pozdrawiam Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego bryczek nie przypominam sobie abym nazwał cię cwaniakiem.

Jakoś wiedziałeś że lampa posiada szybę zatrzymującą promieniowanie uv, ale tego że zamiast balastu elektronicznego, lampa wyposażona jest w zwykły balast indukcyjny, już przecież nie musisz wiedzieć.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.