Skocz do zawartości
Muniek

krewetka wurdermani

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy krewetka wurdermani podjada koralowce oraz rurówki?

Jakie macie doświadczenie z tym zwierzakiem czy komuś coś skubnęła poza Aiptasią tym przyjemnym ukwiałem.

A tak w ogóle czy ją karmicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex a jak inne zwierzaki na przykład nie miała ochotę wyciągnąć i wrąbać jakiejś rurówki.

Będę wdzięczny jak inni koledzy też napiszą jakie mają doświadczenia z tą krewetką. Zastanawiam się czy jej sobie nie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić ale nie jedną. stadko. nie zjada rurówek ani korali. jeśli coś ma paść to pomoże ale sama nie atakuje. na aiptsie dobra ale... u mnie słabo jej (im) idzie. mam jednak tak duży wybór innych krewetek, że prawdopodobnie jest zastraszona. widoczna bardzo rzadko, tylko w nocy. nie karmić bo... się nie da. ryby za szybkie a ona za strachliwa. sama się wykarmi w dojrzałym zbiorniku. ostrożna aklimatyzacja jest potrzebna. no i sporo skałki do chowania się. mało atrakcyjna kolorystycznie, słabo widzialna za dnia. jedynym wyjątkiem jest spora grupa l. wundermani w dużym zbiorniku i bez konkurencyjnych skorupiaczków i groźnych rybek. przy spełnieniu tych warunków z aiptsią sobie poradzi


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sobie jedna poradziła. Jakoś nie specjalnie płochliwa, ale fakt ostrożna. Ona po prostu dobrze zna już swój teren. Często ją widzę za dnia spacerującą w cieniu skałki, nie wystawia się na widok niepotrzebnie.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem wurdemani i praktycznie jej nie widzę , czasami wieczorkiem.

W dzień zawsze siedzi pod ricordią, dlatego łatwo sprawdzić czy jest:D

Jeśli chodzi o tepienie aiptasi to nie wiem , bo narazie ich nie mam, a wurdemani kupiłem zapobiegawczo i tylko jedną sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trzy i dopiero teraz widzę jak znikaja ukwiałki za dnia ich nie widać pod wieczór widze je jak siedzą na pompie nie zauważyłem żeby mi zjadały rurówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.