Skocz do zawartości
KRUPNIK_18

Szukam ludzi do skoku spadochronowego!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje ludzi chętnych na skok spadochronowy w tandemie, cena takiego skoku wynosi około 700zł, ale dzięki znajomością uda mi się załatwić skok w cenie około 200zł pod warunkiem ze będzie co najmniej 10 osób. Więcej informacji kiedy odbędzie się imprezka będzie w poniedziałek... Może jest ktoś chętny z was ?:)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Szkoda, że teraz to piszesz. W zeszłą niedzielę dziewczynie na urodziny za 800 z filmowaniek kupiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sory za zamieszanie, ale byłem i szefo mi powiedział 180zł ale tylko dla instruktorów... jak dla mnie po znajomości 450-500zł... wiec żadna okazja:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w cenę wliczony jest spadochron czy puszczają bez? ;-)


Zbiornik 250l + sump 40l, 35kg LR, 200W LED, Cyrkulacja 2x tunze6045. Algescurber, Odpieniacz Deltec APF600, OC3500, Reszta w budowie;-)

www.toronegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ręce mi się spociły od samego oglądania.


Zbiornik 250l + sump 40l, 35kg LR, 200W LED, Cyrkulacja 2x tunze6045. Algescurber, Odpieniacz Deltec APF600, OC3500, Reszta w budowie;-)

www.toronegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak daleko skoczył bym . skakałem już ale chcę więcej i więcej i więcej


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki ja nie skoczyłem w tandemie... Ale zrobiłem se kurs i skacze sam:P:D Przezycia nie do opisania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena za ten skok i kiedy lubię takie wyzwania jestem płetwonurkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety juz nie aktualne, skok w tandemie kosztował 800zł z filmowaniem, a ja promocyjnie zrobiłem kurs skoczka spadochronowego za 1500zł:) Normalnie kurs kosztuje 4300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.