Skocz do zawartości

Historia edycji

Many 1974

Many 1974

47 minut temu, VDR napisał:



Odpowiedzi na pytania Jacka nie są oczywiste - bo w jednym baniaku korale głodują i trzeba je dokarmiac, w innym jest constant a w jeszcze innym nadmiar pożywienia powoduje problemy.
Patrze na zbiorniki z i bez odpieniacza i nie widzę reguły, która by przemawiała za jedna czy druga metoda. Zbiorniki borykają się z tymi samymi problemami czy to z czy to bez.
Dlaczego jeden z piękniejszych zbiorników bez odpieniacza Rafała z Białki w sierpniu 2019 wyglądał jak zbiornik przechodzący wstępne dojrzewanie i nie przypominał tego, którego oglądałem na żywo ?
Widzisz o pięknych zbiornikach się piszę, a o porażkach --- już nie.

 

Darek, ale ja się z Tobą zgadzam, przecież już to pisałem wyżej, w pierwszym poście  gdy odpowiadałem na pytania Jacka.

Nie chodzi mi o punkty, tylko o wnioski pod nimi.

Ps; A artykuły Bartka czytałem, jeszcze zanim morskie zalałem i czerpałem z nich całymi garściami, za co jestem wdzięczny, niestety wiedza z czasem ulotna jest.

Many 1974

Many 1974

35 minut temu, VDR napisał:



Odpowiedzi na pytania Jacka nie są oczywiste - bo w jednym baniaku korale głodują i trzeba je dokarmiac, w innym jest constant a w jeszcze innym nadmiar pożywienia powoduje problemy.
Patrze na zbiorniki z i bez odpieniacza i nie widzę reguły, która by przemawiała za jedna czy druga metoda. Zbiorniki borykają się z tymi samymi problemami czy to z czy to bez.
Dlaczego jeden z piękniejszych zbiorników bez odpieniacza Rafała z Białki w sierpniu 2019 wyglądał jak zbiornik przechodzący wstępne dojrzewanie i nie przypominał tego, którego oglądałem na żywo ?
Widzisz o pięknych zbiornikach się piszę, a o porażkach --- już nie.

 

Darek, ale ja się z Tobą zgadzam, przecież już to pisałem wyżej, w pierwszym poście  gdy odpowiadałem na pytania Jacka.

Nie chodzi mi o punkty, tylko o wnioski pod nimi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.