Skocz do zawartości
aicmen

przyjme

Rekomendowane odpowiedzi

witam. z checia przyjmę niewielkie akwarium typu nano-reef ok 20l. wraz z oprzyzadowaniem i obsada z Czestochowy i okolic.:) zainteresowanych oddaniem akwariumu prosze o kontakt pod nr telefonu 887045242


NiEcH MoC BęDzIe Z WaMi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe POWODZENIA :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma takie a mu jest niepotrzebne bo mu sie juz znudziło czy cosik :)


NiEcH MoC BęDzIe Z WaMi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyjme kazde morskie akwa:) Najlepiej na sprzecie delteca. Oczywiscie z dostawa do domu. Powodzenia:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chec przyjecia za darmo akwa z calym sprzetem jest troche dziwna, ale jakby dluzej sie zastanowic to jest szansa, ze ktos takie akwa odda. Przynajmniej ja jakbym mial 500l akwa i jakies stare male, ktore lezaloby w szafie to bym oddal za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tak sadzisz? myslisz, ze cos robie zle? I niech mi ktos nie wmawia, ze to strasznie dlugo bo inaczej sie nie da. Powiedzcie mi jak podczas studiow utrzymac akwa np. 300l...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalion...nie wiem jak to możliwe i nie będe tego próbował:D Aktualnie mam problem z wyskubaniem do końca kasy na moje 75 l. Pozdrawiam...ale juak coś to też chętnie przyjme jakąś nano-rafe:P


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to że coś nie takj ale 8 to kupa czasu i na pewno ci sie znudzi taki litraż,albo nastapi jakś tragedia która w akwrystyce morskiej nie jest żadkościa:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.