Skocz do zawartości
Piotr K.

Nowa telewizja akwarystyczna DefiniteAquascapeTV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

Miło mi poinformować, że postanowiłem nadać nieco bardziej oficjalny rys mojej filmowej działalności, i uruchomiłem internetową telewizję akwarystyczną DefiniteAquascapeTV. Strona internetowa to www.definiteaquascape.tv (jeszcze w budowie, ale już wygląda jak trzeba), a "nadajnik" to mój nowy kanał na YouTube DefiniteAquascapeTV (poprzedni nazywa się "akwabiotop", nic nowego już na niego nie będę wrzucał). W najbliższym czasie zaprezentuję pierwszy oficjalny film telewizji DefiniteAquascapeTV, czyli reportaż z targów ZooBotanika we Wrocławiu. A na razie link do nieco zmienionej 3 części reportażu z targów PetFair w Łodzi:

Po raz pierwszy opublikowałem ten film w sierpniu, jeszcze na "akwabiotopie", gdy większość osób była na wakacjach, więc może nie wszyscy go widzieli :)

Miłego oglądania!

Piotr Kierzkowski

--------------------

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobał mi się Twój film :thumbsup: pełem profesjonalizm :whistle: wielki szacunek dla Ciebie i plusik ;) już czekam na jakiś super reportaż o morszczyźnie :o

Jest i film o Natansach :) morskich babkach :) 90 godzin filowania rafy w naturze , ja pitole nieźle zbzikowany na tym punkcie jesteś :D Ale szacunek dla Ciebie :thumbup: .polecam wszystkim filmik


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A ja bym chciał widzieć jakiegoś polskiego Mr Saltwatertank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobał mi się Twój film :thumbsup: pełem profesjonalizm :whistle: wielki szacunek dla Ciebie i plusik ;) już czekam na jakiś super reportaż o morszczyźnie :o

Jest i film o Natansach :) morskich babkach :) 90 godzin filowania rafy w naturze , ja pitole nieźle zbzikowany na tym punkcie jesteś :D

Hehe, no fakt - jestem :) Kręci mnie podglądactwo ;) ryb w naturze, a nikt tego prawie nie robi.


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał widzieć jakiegoś polskiego Mr Saltwatertank :)

A jest tu jakiś morszczak z Wrocławia, który chciałby się wcielić w polskiego Pana Słonowodnego? Możemy coś pokombinować w tym temacie :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.