Skocz do zawartości
Hara

Mam skałę!

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek - akwa trochę zarosło, ale idzie ku lepszemu, widać coraz więcej tóżnych robaków, w nocy z otworów w skale wychylają się jakieś brązowe rurki, wczoraj po zgaszeniu świateł zaobserwowałem monstera wieloszczeta. Zgasło światło, patrzę, a ten wyłazi - brązowy około 4mm średnicy, z tysiącami szczeciniastych odnóży - wyłazi i wyłazi i wyłazi, chyba ma około 30cm. Na foto było zbyt ciemno, a po zapaleniu światła schował się błyskawicznie (chwilę po zgaszeniu znów wylazł)

DSCF1178.JPG Dscf1199.jpg Dscf1203.jpg Dscf1206.jpg DSCF1174.JPG


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam szczepkę tego ostatniego :) jak się rozrośnie oczywiście, to clawularia jakaś więc powinna szybko przyrastać

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hara, chętnie wqszytsko przyjmę więc jak coś masz to pisz na priva, poza tym wszystko pięknie, tylko nie wiem co to jest ten krylokrewetkopodobnyrobak z nogami i czułkami co mi w skałce osiadł, odkryłem całą kolonię, zbiera glony z dna to nie będę tępił a poza tym mam 4 niebieskie grzybowieńce bo jeden odżył po tygodniu wegetowania na skałce, dziś tylko jeden polip się nie otworzył :):):)


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam do oddania aiptasię w słoiku - dorodny okaz naprawdę :) jak będą chętni to jeszcze kilka szczepek da się załatwić :). Tego wieloszczeta, jak go tylko złapię, to też oddać mogę - za darmo :)

Ta zielona choinka na ostatnim foto faktycznie szybko rośnie - widać to z dnia na dzień. Na drugim obrazku 1199 też są ładne różowe polipki tylko zdjęcie nie oddaje faktycznego wyglądu, Świr typuje że to Anhelia i chyba ma rację, zobaczymy jak podrośnie. Szczepki oczywiście jak będą to będą do wzięcia :)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz na priv co masz do oddania i co oddasz jak złapiesz albo to coś dorośnie:D:D:D mi by się przydał jakiś mały koral, xenie są the best!!! sorry: OCTOPUSY SĄ THE BEST!!!


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, a cóż ja mogę mieć teraz do oddania jak dopiero skałę tydzień temu włożyłem. Chciałem Ci oddać krewetkę pistoletową to nie przyszedłeś...


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hara niezle Ci odpieniacz pracuje. Mi po miesiacu ciagle biala piane wyrzuca, wiec za rada znajomego wylaczylem odpieniacz. Wlaczylem dzisiaj wlaczylem bo jutro blazenki beda, ale piana ciagle biala. A skale mialem z konca lutego, wiec chyba nic dziwnego w bialej pianie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalion, tą piankę to mi wyrzucił na drugi dzień po tym, jak wrzuciłem do sumpa kawałek artemii wielkości paznokcia. A tak to mam chyba to samo co u Ciebie.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok. Ja wylaczylem odpieniacz i glony zaczely znikac to byl najwiekszy plus. Teraz chodzi, zeby woda na jutro byla czysciutenka na 100%. Blazenki pewnie zrobia wlasne porzadki jak je wpuszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam zamiar błazny wpuścić na początek :)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blazenki sa bardzo fajne :) Takie rybki z charakterem. Zobacze czy maja jakies male ukwialy to kupie. Teraz tylko czy od razu kupic czy poczekac chwile aby za bardzo nie przeciazyc filtracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.