Skocz do zawartości
Mariusz L

Wywóz szczepek z Egiptu.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja już dawno odpuściłem i napisałem to na poprzedniej stronie, a mimo to zaczęło się bicie piany i osobiste wycieczki niem dlaczego.

Kapuhy- widzę, że jako jeden z nielicznych czytasz ze zrozumieniem :thumbup:

Dziękuję jeszcze raz za dyskusję,

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrej głowie dość po słowie :) Raz powiedziane i jest OK - ale niestety, trzeba przyznać, że wśród naszych rodaków jest cała rzesza, której niektórych zasad do łba nie wbije się nawet długą Lolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, dobrze, że jest forum. Każdemu z nas różne dzikie pomysły lub fantazje przychodzą do głowy lecz ich nigdy nie realizujemy. Pewnie gdyby nawet kolega nie zdradził się z pomysłem na forum to i tak by niczego nie rwał. Zapytał, uzyskał opinie tych, co nie widzą tematu oczami dziecka i już. Dajcie mu spokój. Swoją drogą ma chłop talent, żeby tak seba podkurzyć...


1200 l Opti-White (263x85x64); 215 kg LR; Pieniek Deltec SC 2060; 2x Tunze 6001 na Multikontroller; 2x Black Python 120W; 1x HQI 250W Reeflux 12000k; 4xT5 Fiji Purple i AM ReefBlue; 2x Lajon. Sól Preis Zalane od 15.12.2009r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jak dla mnie to powinni od razu takiemu obcinać ręce polaczkowi.

Wie, że nie wolno, wie że to złodziejstwo, ale co tam - jak się uda to ukradnie.

To właśnie przez takich polaczków jak się idzie w Polsce do pubu to nie można zostawić telefonu na stole idąc do kibla, a laski muszą chodzić z torebkami.

Sorry, ale jak ktoś ma takie podejście do prawa i przepisów to nie tylko korale ukradnie.

I jakie tu wycieczki osobiste - łamiesz prawo? Kradniesz? To jesteś złodziej, nie ma znaczenia co ukradłeś, czy kołpaki czy cały samochód.

Zresztą ładnie to powiedzieli w Holandii - polaczki kradną wszystko co nie jest przykręcone do ściany, idąc do puby wychodzą z kuflami, z kibla wezmą papier.

To właśnie takie chłopaczki pracują nam na taką opinię. I jeszcze wejdzie na forum i się pochwali :wallbash:

Nie czuj się osobiście dotknięty Mariusz L bo piszę ogólnie o tego typu ludziach.

Dziękuję, miłego wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat, wyczerpał się.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.