Skocz do zawartości
Waldemar Żak

Sprzedam zwierzęta i skałe

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nadszedł moment którego zawsze sie obawiałem - przeprowadzka :D Nie mam jak zorganizować przechowania 100kg skały a wraz z nią zwierzaków. Poza zwierzakami chcę sprzedać część sprzętu bo w przyszłości juz nie chcę tak ogromnego akwarium. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres z-waldek@wp.pl lub telefonicznie 503185453. Zdjęcia na mojej stronie są wyjątkowo przestarzałe :D więc nowe zdjęcia ze zwierzakami wyślę na życzenie. Sprzęt jest aktualny. Ceny za zwierzaki i skałe myśle że jakieś 50% sklepowych. Naturalnie najpierw sprzedam całe życie dopiero resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany skałą i może jakimiś zwierzakami. Przesłałem maila!

Pozdrawiam!


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany zwierzakami - prosił bym o foty na azial@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam wygląda sprawa skały? 20 kilo wchodzi w grę? lewy-a@o2.pl


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wys?a?em Ci mail'a, jak nie doszed? to interesuj? mnie korale (mi?kkie i twarde - zalezy jakie masz) m?j mail almastar@wp.pl


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mne te xenie i jeszcze miękkiego oraz twardego.i jaka cena skały??pisz n blajo@buziaczek.pl


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Waldku zapisuje sie na 10 kg skaly i pare miekkich.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też pisałem do Waldka o skałę i życie, odpisał, że robi spis i trzeba chwilę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie masz miękasy ??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich że milczałem ale właśnie wysłałem następną paczkę do kolejnego (jak pozwoliłem sobie ich nazwać - bez urazy :) ) hurtownika. Ludzie zareagowali szybko już następnego dnia miałem gościa u siebie.

To co mi pozostało ze zwierzaków, poza koralami, chciałbym sprzedać jednorazową wysyłką (może się skrzykniecie :) ) Nie będę wysyłał zestawu krabik + ślimak bo je traktuje jak dodatek do reszty :)

oto lista:

1. chromis viridis (4cm) - 6 szt.

2. zebrasoma flavescens (8-10cm) - 1 szt.

3. salarias fasciatus (5cm) - 1 szt.

4. amblygobius phalaena (5cm) - 1 szt.

5. krab pustelnik czerwony - 1 szt.

6. wężowidło beżowo-czarne - 1 szt.

7. ślimaki - 2 szt.

ponadto:

1. euphylia

2. clavularie : 2 brązowe , 2 zielone

3. xenia

4. sarcophyton 40cm (podobno można je dzielić ale ja

nie miałem odwagi)

5. grzybowieńce czerwono-fioletowe (skałka z 19

sztukami)

Mam jeszcze około 35kg (tak mi wychodzi z obliczeń poniewż kupiłem 100kg w Reefshop a sprzedałem do dziś 65 - zobaczymy czy dostałem 100kg czy też nie :)) skała porośnięta xenią i innymi miękkimi rozsianymi tu i tam.

Ze sprzętu to czego jestem pewien że chcę się pozbyć to :

1. HQI 150W 2 lampy przemysłowe z AQUA-LIGHT z

żarnikami BLV (2 miesięczne świecenie)

2. Belki oświetleniowe 150cm T5 80W wraz ze

świetlówkami aktynicznymi

3. Pompa OR3500 (używana rok) 1 szt

4. Pompa EHEIM 300l/h 4024 - 1 szt.

5. Miernik twardości wody TDS - 1 szt

6. PH kontroler + mV kontroler z elektrodami - kpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę na priva czy da rade zamówic nawet całośc -resze skały na za miesiać?? odbiór osobisty


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldku - napisałeś:

> 5. Miernik twardości wody TDS - 1 szt

Z tego co się orientuję miernik TDS służy do pomiaru

Total Disolved Solids (czy jakos tak)

czyli do okreslenia stopnia zanieczyszczenia wody, czy jak kto woli całkowitej ilości rozpuszczonych w niej substancji. Na wyjsciu RO powinno jak być jak najblizej zera. No chyba ze są jakies przeliczniki, na podstawie ktorych mozna testowac od razu twardość wody - jeżeli tak jest to sorki że sie czepilem :-)

Ale jezeli mam racje to poproszę "plusa" za czujnosc :-)))

Pozdrowionka

Kraszan.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęście, dotarłem do Waldka przypadkowo jako pierwszy, skałę i zwierzęta odebrałem osobiście, kupiłem znaczną część obsady, ceny śmieszne. Żywa skała obficie porośnięta, mocno porowata, koralowce i ryby w b.dobrej kondycji w rozmiarach XXL.Żałuję tylko, że mój zbiornik łącznie ok. 900l wody w obiegu nie pomieści wszystkiego i nie kupiłem pozostałych ryb i koralowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurosz - ja mialem to szczescie, ze dotarlem do Waldka jako drugi:) dzis przyszla przesylka, dwa boksy skaly i korale. powiem tak - jezeli ktos chce sobie skompletowac obsade - wiem, ze jeszcze troche rzeczy zostalo - to rzadko pojawia sie taka okazja - skala i zwierzeta w super kondycji, cena lepiej nie mowic:) tak wiec goraco polecam ludziom, ktorzy wezma na raz reszte - nie ma co sie zastanawiac. Pozdrawiam Cie Waldek - jakby to bylo allegro, mialbys u mnie status Supersprzedawcy:):):)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kraszan :

Waldku - napisałeś:

> 5. Miernik twardości wody TDS - 1 szt

Z tego co się orientuję miernik TDS służy do pomiaru

Total Disolved Solids (czy jakos tak)

czyli do okreslenia stopnia zanieczyszczenia wody, czy jak kto woli całkowitej ilości rozpuszczonych w niej substancji. Na wyjsciu RO powinno jak być jak najblizej zera. No chyba ze są jakies przeliczniki, na podstawie ktorych mozna testowac od razu twardość wody - jeżeli tak jest to sorki że sie czepilem :-)

Ale jezeli mam racje to poproszę "plusa" za czujnosc :-)))

Pozdrowionka

Kraszan.

I co to zmienia ??? Każdy sznujący się morszczak wie co to jest i do czego służy. Nie ma potrzeby mielić wody kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do Waldka dotarłem tylko przez GG, ale jak usłyszałem jakiej wielkości są poszczególne korale to zwątpiłem (jeden do akwa by mi nie wszedł :/)

a że ceny śmieszne to fakt


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.