Skocz do zawartości
seb

[S] Zbiornik z akrylu 200 x 60 x 60

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Na prośbę znajomego (nie ma tu konta) wystawiam ogłoszenie o sprzedaży zbiornika z akrylu, duży, 2 metry na 60 cm na 60 cm, zbiornik używany ze trzy miesiące może, więc jak nowy, bez rys i zadrapań, do tego cała hydraulika, sump itp, bez skały, pomp cyrkulacyjnych, głównej i odpieniacza, do kompletu równiez pokrywa a w niej 4x80W t5 więc zbiornik raczej pod ryby, korale miękkie i lps - y. Ogólnie fajna sprawa ten akryl, przejrzystość powala :) siedząc przed zbiornikiem kompletnie nie widać tafli, ryby jakby były zawieszone w powietrzu. Cena fajna bo 9000 za calość, to ułamek ceny jaką zapłacił, powód sprzedaży prosty - nie jest w stanie "udźwignąć takiej wielkości baniaka, porwal się z motyką na słońce, zmienia na dużo mniejsze. Można kontaktować sie ze mną w razie pytań, na pw i pod numerem telefonu 503 704 106. Fotka tylko jedna, bo zbiornik w środku wygląda średnio, a opróżniony i doczyszczony zostanie dopiero po zalaniu nowego.post-7824-0-10291600-1318365769_thumb.jpg

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Kurcze, trochę się dziwię, trochę mnie znacie i podejrzewacie o jakieś kulawe zagrywki z "prowizją"? Szkoda... Ale cóż, życie... Sprawa wygląda tak że mnie poprosił żebym wystawił za 9500, mówiąc szczerze to nawet nie wiedziałem że wystawił tez na allegro. Przepraszam za to zamieszanie, nie wynikło z mojej winy :no cene w ogłoszeniu już poprawiłem.

pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.