Skocz do zawartości
Swirlej2

kilka fotek baniaka Piony

Rekomendowane odpowiedzi

Podeslal do mnie Piona fotki , troche nie najlepszej jakosci bo robione chyba aparatem z komorki ale zawsze mozna rzucic okiem na jego zbiornik czy tez chociazby na jego psiaka :D

Akwarium jest mlode i Pawel sobie je pomalu zasiedla roznymi koralowcami :D

piona.jpg

piona1.jpg

piona2.jpg

piona3.jpg

piona4.jpg

piona5.jpg

piona6.jpg

piona7.jpg

piona8.jpg

piona9.jpg

piona10.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny baniaczek :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym pochwalić za tło - jak dla mnie bomba :D Gratuluję odwagi i dobrego wykonania. Powinno się prezentować bardzo ładnie jako zarosnięte koralowcami urwisko :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nieprecyzyjne słowo - jednakże efek jest taki że mi przypomina to kawałek dużego kamienia tuż przy granicy z podłożem. Efekt naprawdę super, jak do tej pory zwykle oglądało się próbę oddania rafy-bonsai, na niebieskim tle skała przypominała raczej oglądanie rafy z dużego oddalenia.

Ale o gustach się niedyskutuje.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@piona wiem że ci podpadne, ale coż taka mnie naszła refleksja, po piewrszym spojrzeniu jestem skłonny bardziej powiedzieć ze na Towich zdjęcia widzę coś z pogranicza Malawi Tanganika (tak się to chyba pisze), jakos nie pachnie mi to morskim ,może te tło psuje cały efekt

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och Roman niech każdy robi jak czuje, przynajmniej nie wszyscy mają tank według szablonu, mi się też wydaje że takie tło nie pasuje do morszczyzny, ale to jest moje prywatne zdanie.

Kto wie jak bedzie się prezentowała tak ściana zarośnięta koralami...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystim za zainteresowanie moim akwa jak zrobie ładniejsze foty to może zdania pewnej grupy ludzi oglądających sie zmieni:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no walsnie o to chodzi :) a ja mam jeszcze inan uwage ... LUDZIE WY nie jedzcie chinskich supek , bo mnei o malo do klopa nie wciagnelo :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.