Skocz do zawartości
kakadu

[S] Szczepki SPS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie sprzedam kilka szczepek, wszystkie pochodzą z korali, które mam w zbiorniku, nie są dopiero co połamane(każda przynajmniej miesiąc, niektóre nawet ponad 3) żyją jako samodzielne korale, na wszystkich widać zresztą przyrosty. Mam tylko po jednej sztuce. Najlepiej osoby z trójmiasta ale rozważę wysyłkę, a chętnych do obejrzenia na żywo zapraszam.

Stylophora "milka" cena 50zł:

cimg2096.jpg

Stylophora pistilata różowa 40zł:

cimg2099f.jpg

Stylophora zielona, dość rzadko spotykana, 60zł:

cimg2103lj.jpg

Zdjęcie korala z którego jest szczepka:

cimg1339.jpg

Seriatopora hystrix różowa 40zł:

cimg2097s.jpg

Montipora capitata 40zł:

cimg2102s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, oto korale, które zostały i doszły, wszystkie sporo urosły,kolory w rzeczywistości są lepsze, zapraszam do obejrzenia na żywo, za równo szczepek jak i korali z, których są zrobione:

Stylophora pistilata różowa 40zł

cimg2361a.jpg

Seriatopora hystrix różowa 40zł

cimg2356t.jpg

Seriatopora hystrix żółta 40zł

cimg2350d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepki fajne, ale chcesz zeby Cie ktos za ten bryopsis prezklinal do konca istnienia zbiornika i o jeden dzien dluzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia mojego zbiornika na żywo i ocenienie czy mam refugium, jak znajdziesz jakiś niepożądany glon w moim głównym zbiorniku to szczepka gratis:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wielkie gratulacje bo z mojego punktu(komputer)widzenia wygląda to tragicznie.

Choć w moim przekonaniu briopsis wygląda nie co inaczej niż te glony na fotkach, chyba że to etap jak odchodziły w zapomnienie :)

Ładna acra na przedostatnim foto ;)

Pozdrawiam


666 w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w zbiorniku szczepkowym, który jest połączony w jeden obieg z głównym, nie ma tam żadnych glonożerców, jest bardzo dużo światła i tyle, w zbiorniku głównym nie ma nawet grama glona, ale kto przyjedzie to zobaczy i może napisze swoją opinie, i to tyle jeśli chodzi o tłumaczenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.