Skocz do zawartości
błażej

gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebyje mały silniczek najlepiej na 230v do ixsera ala deltec cyli 5w.oprucz tedo jeszcze potrzeby bedzie i port do elrktrody ph i pompa perystatyczna.czy wie ktoś gdzie można to kupić lub może ktoś ma coś z w/w na zbyciu?


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można zastosować ten silniczek który jest w programatorze.


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pokaz mi jak mozesz taki silniczek z takiego programatora i powiedz ile ona ma obrotow na minute .

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam silnik z polskich pralek autaomatycznych (ten od programatora) wykonuje 373 obr/min. Jesli dołożysz te zębatki które sa w programatorze bedziesz mial 2 obr/min.

Taki silnik z przekladnia mozna użyć do budowy pompy perylstatycznej DIY, pozostale elementy wyciąć z plexi, niektóre pozaginać i dołożyć trzy lub cztery rolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik krokowy z napędu dyskietk 5,5" (na giełdzie ok 5 zl)do tego układ sterowania silnikiem krokowym "Kit"(ok 20 zl). Regulacja obrotów 2-30 obr. na minutę z bezpiecznym napięciem ok. 5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mixera silnik krokowy to zbedny wydatek a jesli chodzi o pompe to ten ze stacji dyskow moze okazac sie za slaby, lepszy bylby od drukarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam starą drukarkę, nie działa ale może silniczek jeszcze uciągnie, może mi się uda zbudować pompę peralystyczną bo podobno użyteczna jest nomalnie, a najtańsze widziałem za 300zł:):):):):):)


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.