Skocz do zawartości
Adrian Piwnicki

wybory...klapa :(

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak, koledzy PiS wygrał, taka jest prawda a prawda jest straszna, do teog koszmarna frekwencja, cła polska koledzy, biaculeatusa się nigdzie nie dostanie a w lokalach normalnie chyba sfałszowali bo PiS to CHAŁA!!! a jak ktoś z forum głosował na PiS to zbanować go!!! żąrtowałem oczywiście:D:D:D ale na serio nie wiem jak to możliwe! tydzień temu wydawało się że PO wygra wybory ale prawda jest straszna......

ja głosowałbym, ale jestem nie letni PO prostu na PO!!!

PS: TUSK GÓRĄ!!!

PSS: KACZYŃSCY KANAŁAMI!!!

PSSS: COŚ JESZCZE?


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak dlugo? Szukasz na stronie programu? Jak zwykle gowno wiesz a sie odzywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to obchodzi ja ciebie pytalem co takiego wspanialego platforma ma wprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ty piszesz byle co: w szkole mamy programy na piśmie, tu w pracy mam tylko internet, poza tym odpisałem od razu jak posta zobaczyłem czyli nie grzebałem


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcie polityke. kogo nie wybiora to i tak nakradnie ile sie da i znow zostawi ruine i dziure budrzetowa. Ja bardziej sie ciesze ze kwach nie rzadzi niz za pis wygral:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tatę 4 lata temu ostatni raz widziałem, o więcej się nie pytaj bo to przykra sprawa, ale żyje i jest zdrowy. a 4 lata temu nic o polityce nie wiedziałem


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyborów to po raz kolejny zmieniły się świnie przy korycie i absolutnie nie zmieni się nic.

koryto.jpg

mam nadzieje że kiedyś doczekam czasu, kiedy to stanie się faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mowi piosenka, troche zwiazane z forum;) "nie chce plywac w tej brudnej wannie, gdzie nawet piranie to leszcze nie piranie" . pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian Piwnicki :

... cimoszewicz się wycofał, szkoda:(:)

oj Adrian powyzej masz rysunek nt takich jak on. Ten pan miał możliwość się wykazać przez ostatnie pare lat. Jakoś tego nie zrobił, za to zrobił z siebie błazna. Nie chciałbym takiego prezydenta, który kilkakrotnie zmienia zdanie.

PS To dobry pomysł, żeby na forum dać sobie spokój z polityką.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się Panowie - wybory u nas w kraju to tak naprawdę wybór mniejszego zła.

Co do PO i ich "programu" - każda partia mówi ogólnikowo, pod tym względem nic się nie zmieniło, ale PO wprowadziło nowy standart - "będzie Wam lepiej mimo iż podniesiemy podatki i zniesiemy ulgi" - jakos na mnie to nie podziałało.

A te hasła Tusk górą , Kaczyńscy kanałami...dobrze, że jeszcze nie możesz głosować bo mimo wszystko to wymaga pewnej dojrzałości ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy sie cieszcie ze wogole COS zescie wybrali :)

niemcy wybrali i do dzis nie wiadomo kogo. ten co przeglal stwierdzil ze ze stolka sie nie da usunac, wygrana go chce wykopsac i mamy pata :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co bylo ta komune obalac jak sie glosuje na komucha??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powinniście otrzeźwieć. Po pierwsze nie wszycy kradną, właśnie przez takie głupie przekonania ludzie nie poszli do wyborów - ale to jest ich problem, tylko niech przez te następne 4 lata niech nie narzekają Ci którzy nie głosowali bo nie mają do tego prawa skoro nie chciało się Im ruszyć d**y do lokalu i oddać swojego głosu, o co zresztą walczyli między innymi także moi rodzice. Proszę nie pier****ć że PiSuar jest lepszy od PO (bo dla mnie i wielu moich znajomych 15% podatku liniowego oznacza realny i to duży spadek obciążeń podatkowych, praktycznie wszyscy których znam głosowali na PO, bo to są mądrzy ludzie z Warszawy). Wątpię abym za rządów PiSuaru mógł cokolwiek sobie odliczyć od podatku (chociażby wydatki na edukację i raczej wątpię abym mógł odliczyć sobie wydatki na akwarium). Osobiście mam dosyć utrzymywania ludzi którym się nie chce pracować, a wszystko co dostaną z opieki społecznej czy też z załatwionej dziwnymi drogami renty wydadzą na tanie wino. Dosyć mam płacenia za publiczną służbę zdrowia (z której nie korzystam bo korzystam tylko i wyłącznie prywatnie), do której i tak nigdy nie można się dostać bo wszystkie limity wykorzystują babcie i dziadkowie którym się poprostu nudzi i chcą pójść z kimś pogadać (tylko dlaczego do lekarza nie wejdą sobie na czata). I na koniec dosyć mam głupiego polskiego społeczeństwa które głosuje na SLD, LPR, Samoobronę i bardzo populistyczny PiSuar (który reklamuje się u Rydzyka)


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel2000 zgadzam sie z tobą, ale jestem za bardziej radykalnymi zmianami, dlatego odkąd mogę głosowac głosuję na UPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.