Skocz do zawartości
sewer

[S] Odpieniacz H&S z aquabee 2000/1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam używany odpieniacz niemieckiej firmy H&S. Pompa aquabee 2000/1 z wirnikiem igiełkowym. Odpieniacz chodził u mnie bezproblemowo przez rok. Nawet go nie czyściłem w trakcie używania. Dopiero to zrobiłem do sprzedaży :) Dawał radę w ponad 600L dość mocno obciążonego zbiornika w Sps'y i dużo ryb. Wymiary 51cm wys. Średnica rury 15cm.Zawór bramowy. Jak go czyściłem z glonów wapiennych szczoteczką zmatowiłem lekko tworzywo, z którego jest wykonany odpieniacz. Nie ma to żadnego wpływu na pracę. Nie jest głośny. Myślę że bezproblemowo będzie służył nowemu właścicielowi.

Cena 500zł plus przesyłka.

post-11375-0-87719400-1321055205_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżam cenę do 500zł plus wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien, ze to H&S ? :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani Raczej tak. Jako H&S go kupiłem... Oglądałem nawet ten , który sprzedajesz i mają identyczne kopułki którymi się zamyka "zbiorniczek na syfki". Nawet układ dziurek jest identyczny :) Wygląda jakby wyszedł z tej samej manufakturki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma doplyw powietrza na zwezce, za pompa ?

To nie moja sprawa, ale sprawdz nazwe, zanim ktos Cie posadzi o "wykorzystanie" nazwy firmy.

Ja takiego H&S nigdy nie widzialem.

Sorry za zasmiecanie, ale to mi przypomina ogloszenia "sprzedam odpieniacz jak Bubble King, sam go zrobilem", co jest prawnie karalne. :welcome:

Oficjalnie nawet nie wolno Ci napisac, ze jest "podobny" do BK, H&S, Schurana itd. Chodzi o to, ze podajac te renomowane i prawnie chronione nazwy firm, ktos szukajacy w internecie, automatycznie trafi na ogloszenie Twojego odpieniacza nie majacego nic wspolnego z tymi firmami. Twoje ogloszenie czyta caly swiat... Masz problem za 500 zl... To super cena i chyba nie warto...

Sorry


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.