Skocz do zawartości
kataklizm

panel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was może wie gdzie w warszawie można tanio zrobić panel który będzie stał obok akwarium, mający wymiary 27x13x40(wys) cm? bo szklarze liczą sobie w granicach 50-150 zl. Ja tam nie chce robić żadnych przegród tylko takie zwykłe mini akwarium.

PS. z tego co widze to taniej będzie mi zrobić sump o pojemności 54 l bo takie akwa chodzą po 35 zl. Pozdrawiam.


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale chcą Cię zleka przerobić. I mówią, że w Polsce jest bezrobocie 20% przypomina mi to sytucję jak kolesie w Warszawie chcieli mi położyć kafle na balkonie za 100 zł.za m2 oczywiście za samą robociznę tyle chcieli. Moim zdaniem spróbuj jeszcze raz u innych szklarzy albo w zabrzyjażnionym sklepie akwarystycznym. Możesz jeszcze zamówić odzielnie akwarium o takich wymiarach co podałeś wtedy będzie ono kosztowało około 15 zł a następnie szyby o określonych wymiarach które sam sobie wkleisz do panela

pS. nie daj się przerobić tym tzw. fachowcom niech sobie jadą do Francji albo do Anglii jak ich tam tak cenią. Swoją drogą jak tam są jeszcze gorsi to należy im tylko współczuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kataklizm wiesz co z tymi szklarzami u ciebie cos nietak za taka cene to kupisz baniak 150l wszedzie stoi cenna 1zl za LITR


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zeta moze tyle kosztowac najwiecej kosztuje u szklarza szlifowanie krawedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafal@ krawedzie idzie fajnie samemu wyszlifowac:)ale masz racje cenia sobie szlifowanie


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie znajde taniej....to kupie same szybki i posklejam. Albo po prostu zrobie sump:) tylko beda troche dziwne proporcje bo sump bedzie mial pojemnosc 54 l a akwa 75.... i nie wiem czy to dobrze:) ale mógłbym sobie tam chyba refugium zrobic:)


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna miec wieksze mozesz tam upchac wiecej sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.