Skocz do zawartości
Hara

Kto lubii ośmiorniczki? :-/

Rekomendowane odpowiedzi

Pojebow nie brakuje. Debile. Rozumie mieso jest nam potzrebne, ale troche choc chumanitarnie trzeba je pozyskiwac. To samo jest z krabami. Gotuje sie je zywcem. Zero poczanowania zycia. ludzie. Takich powinno sie odstrzeliwac. Przeciez osmiornice sa chyba pod ochrona... Jednym slowem ciule z nich.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nowy_zarazony

Mlody jeszcze jestes. Nie bulwersuj sie tak.

Popatrz na francuzow i ich sposob jedzienia slimakow.

A Francja uchodzi za bardziej cywilizowany kraj.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem co mysle. Moze i mlody jestem, ale nie moglem przeciez powiedziac, ze dobrze robia i sam bym sie skusil na taki zbiorowy mord. Francuzi nie sa dla mnie zadnym wzorem.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinczycy (Japonczycy?!) potrafia tak obsmazyc karpia ze podaja go zywego - usmazonego... do tego jedzenie psow + wyjadanie mozgow z malp przy pomocy odpowiedniego mocowania i mloteczka... przykladow na zezwierzecenie jest wiele - zreszta czego sie spodziewac?! - ten kraj nie ma poszanowania nawet dla praw ludzi. Pozostaje tylko plakac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jestem dosc tolerancyjny jesli chodzi o odmiennosc kulturowa, ale to co zobaczylem na filmie przekracza dla mnie wszelkie granice... pierwsze co mi sie nasunelo to to, ze jakies dzikie popaprańce zjadaja zywcem zwierze , ktore przez naukowcow jest uznawane za jedno z najbardziej inteligentnych z zyjacych w oceanie.

gdzies znalazlem informacje, ze gdyby osmiornice zyly dluzej i byly w stanie zyc w grupie spolecznej to pod woda powstalaby nowa cywilizacja. sa ciekawe, ucza sie bardzo szybko, maja dobry wzrok, chwytne ramiona ktorymi moglyby ksztaltowac swoje otoczenie. nawet delfin tyle by nie potrafil...

a tu jakas dzicz wylapuje je i nawet nie raczy zabic humanitarnie przed konsumpcja.

w szerszym kontekscie przeraza mnie to ,ze nasze wnuki moga zyc w swiecie absolutnie zdominowanym przez rasy z mongolizmem wyrytym na twarzy i lubujace sie w zjadaniu pekinczykow i owczarkow niemieckich, zywych osmiornic a po obiedzie obstawiajacych dla rozrywki zaklady w walkach bojownikow syjamskich...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - co kraj to obyczaj - w Polsce za to jest Giertych i Radio Maryja.pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ksiadza Rydzyka ze swoim maybachem :D no przepraszam teraz sie przesiadl na audi a8 long zeby mniej sie rzucac w oczy lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz mamy odpowiadac w tym tonie, to wolalbym abysmy my pozostali z giertychem, a oni z Mao i harakiri.

osmiornice niech pozostawia w spokoju, tym bardziej ,ze one sie nie wtracaja so polityki.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaziko - dalczego irytuje Ciebie rzecz, ktorej nie rozumiesz? tacy ludzie, taka kultura, takie obyczaje - nic innego. smieszy mnie to po prostu, tak samo jak biadolenie nad losem bojownikow w kuli.widziales film, jak terrorysci podrzynaja gardlo zakladnikowi? albo dokument o dzieciach prostytutkach w Kalkucie?

ps. mongolizm to choroba genetyczna, a ludzie ne filmie to po prostu azjaci..


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon, mysle, ze mylisz pewne sprawy.

ja rozumiem odmiennosc kulturowa, ale nie zmienia to faktu, ze to co widze wzbudza we mnie stanowczy sprzeciw. bo wychowalem sie w kulturze zupelnie innej.

w naszym kregu kulturowym jest ustawowy nakaz ,zeby nawet swinie zabic humanitarnie i najmniej bolesnie, nie zadajac zbednego cierpienia.

szymon , sory ,ale jesli smiesza Cie takie rzeczy to mam zasadnicze pytanie co robisz na tym forum.

nie chodzi mi o sam fakt, ze ktos zjada osmiornice. ja mimo ,ze jestem akwarysta czasami jem ryby. chodzi o to jak to sie odbywa. pewnie w moim przypadku na odczucia ma duzy wplyw to ,ze troche czytalem o tych zwierzetach.

nie ogladalem nigdy filmu z terrorysta podrzynajacym gardlo zakladnikowi - sory, Szymon ale z Twoja logika to tez powinno Cie smieszyc, przeciez jesli mowisz o terrorystach islamskich to oni tez wywodza sie z innego kregu kulturowego, niech zacytuje : " tacy ludzie, taka kultura, takie obyczaje..." , oni Ciebie jako europejczyka uwazaja ze barbarzynce ktory niegodny jest zycia. dla nich poderzniecie Ci gardla to honor i droga do zbawienia. ich dziadkowie w obozach beduinow i zapadlych arabskich miescinach jeszcze kilkadziesiat lat temu obcinali reke zlodziejowi i kamienowali kobiete za to ,ze odslonila wlosy - tacy ludzie , taka kultura, takie obyczaje.

rozumiem co chciales mi przez to powiedziec, ze na swiecie sa wieksze problemy i wieksze tragedie ?

wiem ,ze sa. ale wiem tez ,ze psychologowie jednoznacznie mowia, ze brak szacunku dla ludzkiego zycia i okrucienstwo wobec drugiego czlowieka zaczyna sie od braku szacunku dla zycia w ogole i co rownie wazne braku wspolczucia dla cierpienia innej istoty. podkreslam istoty - bo to nie musi byc czlowiek.

wiesz , ze w niektorych szkolach hitlerjugend znecanie sie nad zwierzetami bylo czescia szkolenia ? czy dziwi Cie w tym kontekscie, ze pozniej tym ludziom nie sprawialo zadnego klopotu spalenie drugiego czlowieka zywcem w krematorium?

nie chodzi o biadolenie nad losem bojownika w kuli, ale nad tym, ze kogos moze bawic jak dwa bojowniki napuszcza sie na siebie widzac w tym dobra zabawe.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany, hara nie musiałeś tego tu umiesczać ja to określę tak: BARBARZYŃSTWO!!! bo co do jasnej cholery? kupują octopusy na krocie i ich nie hodują lecz nabijają na patyki i żrą żywcem, w polsce to ośmiornice po kilka setek są a tam nie mają szacunku do niskich cen!!! dalej nie będę się wtrącał ale giertych wszedł do sejmu a ne mmusiał


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale jak w polsce by było tak tanio to już dawno octo-tanka bym miał, a że o żywe stworzenia to racja, ale np. w KFC krowy żywcem do wrzątku wrzucali nawet gdzieś w necie był film:(:D:) taki jest świat i taka jest prawda a prawda jest straszna:(:yes:(


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raki, langusty też są najlepsze jak się je żywcem gotuje. Nie trzeba daleko szukać zapraszam nad morze śródziemne do pierwszej lepszej knajpki co podaje świerze owoce morza.Co kraj to obyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.