Skocz do zawartości
seb

[K] dysze Becketta, najlepiej KZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kupię, a najchętniej zamienię na szczepy albo prochy do Ballinga, może gdzieś komuś leży i się kurzy, a mnie chodzi po łbie jeden projekt :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszla, tylko była już dawno, wypróbowana i zarzucona, ale chodzi mi po łbie jeden pomysł, dysza sama w sobie ma wiele zalet, największą wadą jest to że trzeba ją często czyścić, więc musi być do niej łatwy dostęp, mam pomysł jak to zrobić i chcę popróbować. A Ty uruchomiłes tego na dyszy?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowałem, kombinowałem z igiełkami ale przy takiej kubaturze i słupie wody żadna pompa nie wyrabiała, a na becketcie odpieniacz pienił, aż miło (na NJ8000 od znajomego). Przy dyszy robi się co prawda mały kocił ale taki jej urok ;) Piana jednak tworzy się gęsta, choć inaczej się tworzy niż przy igle . Więc na dzień dzisiejszy zbieram na dużego new jeta. Co prawda jeszcze czekam na wiernik igiełowy z orca reeflo, może się coś z tego jeszcze urodzi... Co do montażu dyszy u mnie zrobiłem pionową komorę zamykaną na 4 śrubki więc demontaż nie nastręcza wielkich problemów, choć na dzień dzisiejszy dekiel zrobiłbym z zamknięciem jakie robię przy filtrach przeływowych - tam otwarcie zajmuje sekundy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.