Skocz do zawartości
Sebastiuan

Przeprowadź weryfikację tożsamości FACEBOOK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Czy ktos z was spotkał się dziś z problemem podczas logowania, bądz odświeżenia strony, z komunikatem Przeprowadź weryfikację tożsamości??

Dzięki opcji weryfikacji tożsamości Facebook pozostaje serwisem godnym zaufania, w którym nie funkcjonuje spam.

Wprowadź kod potwierdzający

Kod został wysłany na numer: *************

Po otrzymaniu kodu potwierdzającego wprowadź go poniżej. Potwierdzi to Twoje prawo własności do tego konta.

Wyślij kod ponownie

Zaden sms do mnie nei dochodzi i nie mam jak sie zalogować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Pewnie nie doczytałeś i trzeba wysłać 50 euro na podane konto w Kenii żeby uzyskać SMS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

oszustwo i tyle

Zresztą po co publikować swoją prawdziwą tożsamość na FC i jeszcze do tego swoje dane. Przecież nasze dane osobowe może wykraść praktycznie każdy sprytniejszy użytkownik internetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Tam są ludzie co wrzucają 100 zdjęć dziennie, 14:00 jem obiad, 14:15 oglądam tv, 15:00 robię kupę :D Wczujmy się w ból człowieka który nie może się zalogować :D Książki już o tym piszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja jestem chyba jednym z najstarszych Polaków na FC: w końcu według danych na FC urodziłem się w 1905 roku. Co ciekawe mam o około 80 lat młodszych znajomych więc jak na 106 latka jestem chyba dość żwawy.

A właściwie jestem 106 latką bo według danych na FC jestem kobietą o męskim imieniu i do tego znam język Marathi. Ale na FC profil mam bo podobno jak się nie ma profilu to się nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chyba jednym z najstarszych Polaków na FC: w końcu według danych na FC urodziłem się w 1905 roku. Co ciekawe mam o około 80 lat młodszych znajomych więc jak na 106 latka jestem chyba dość żwawy.

A właściwie jestem 106 latką bo według danych na FC jestem kobietą o męskim imieniu i do tego znam język Marathi. Ale na FC profil mam bo podobno jak się nie ma profilu to się nie istnieje.

normalnie rysopis zboczenca internetowego :)

ja mialem kiedys taka weryfikacje po tym jak sie zalogowalem po raz pierwszy z innego kraju i na innym komputerku. smsa dostalem gdyz fejsbuk zna moj numer. weryfikacja sie udala, dostep odzyskany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.